Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2707: Justin odda Oliwkę Patrykowi! Po nocy z Lilly definitywnie sobie ją odpuści – ZDJĘCIA

2022-12-05 20:04

W 2707 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 5.12.2022 o 20.10 w TVP2) Justin (Jasper Sołtysiewicz) spędzi upojną noc w towarzystwie Lilly (Mayu Gralińska Sakai), która zakończy się dopiero nad ranem. Skotnicki będzie pod ogromnym wrażeniem Azjatki, która wyraźnie wpadnie mu w oko. Do tego stopnia, że w 2707 odcinku "Barw szczęścia" już na dobre odpuści sobie Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), o której względy rywalizował z Patrykiem (Konrad Skolimowski) tuż po jej rozstaniu z Kajtkiem (Jakub Dmochowski). Skonicki będzie miał już dość niezdecydowania Zbrowskiej, dlatego definitywnie odpuści sobie o nią walkę i da Jezierskiemu zielone światło! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2707 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2707 odcinku "Barw szczęścia" walka Patryka i Justina o Oliwkę ostatecznie dobiegnie końca, gdyż Skotnicki postanowi się z niej wycofać raz na zawsze! Przypomnijmy, że tuż po rozstaniu Zbrowskiej z Cieślakiem, kiedy to wyszły na jaw kłamstwa i zdrady Kajtka z Lilly, przyjaciele zaczęli o nią rywalizować. Niestety, wówczas żaden z nich nie miał żadnych szans, gdyż Oliwka wciąż kochała Kajtka i nie chciała wchodzić w żadną nową relację, ale mimo to Patryk i Justin się nie poddawali i robili wszystko, aby przekonać do siebie Oliwkę. Jednak w 2707 odcinku "Barw szczęścia" wszystko się zmieni, bo Justinowi wpadnie w oko nowa dziewczyna, która tak mu się spodoba, że postanowi definitywnie odpuścić sobie niezdecydowaną Oliwkę i dać Patrykowi swoje oficjalne błogosławieństwo!

W 2707 odcinku "Barw szczęścia" Justin wróci z imprezy z Lilly dopiero nad ranem! Skotnicki i Azjatka tak dobrze będą bawić się w swoim towarzystwie, że nie zorientują się nawet, że ich impreza tak się przeciągnęła, że już nawet nie opłaca im się kłaść spać, bo lada moment muszą zjawić się w pracy. Skotnicki zdąży jeszcze wpaść do domu, gdzie będzie już na niego czekał dociekliwy Jezierski, który spróbuje wyciągnąć z przyjaciela, z kim bawił się przez całą noc, ale przyjaciel nie będzie skory do zwierzeń!

- Przyznasz się w końcu? - zacznie Patryk.

- Do czego mam się przyznać? - zdziwi się Justin.

- Z kim balowałeś całą noc - wytknie mu.

- Stary, dżentelmen o takich sprawach nie gada - skwituje.

Wówczas w 2707 odcinku "Barw szczęścia" dla Patryka stanie się jasne, że Justin spędził całą noc w towarzystwie dziewczyny i od razu przestraszy się, że była nią Oliwka! Jednak Skotnicki szybko wyprowadzi go z błędu i otwarcie zapowie mu, że już definitywnie odpuszcza sobie walkę o Zbrowską i daje mu zielone światło w tym kierunku, co bardzo ucieszy Jezierskiego, wciąż mocno zainteresowanego Oliwką!

- Z dziewczyną? - uśmiechnie się Jezierski.

- No raczej - przyzna mu rację.

- No, ale chyba nie z Oliwką? - zaniepokoi się.

- Nie, no nie. Stary, zmęczyły mnie już te podchody. Ona nie jest ewidentnie zainteresowana. Ja odpuszczam, jak chcesz to podbijaj - wyjaśni mu.

Wtedy w 2707 odcinku "Barw szczęścia" Patrykowi spadnie prawdziwy kamień z serca, ale to i tak nie zaspokoi jego ciekawości. Jezierski za wszelką cenę będzie chciał wiedzieć, która dziewczyna zawróciła w głowie Skotnickiemu tak mocno, że aż odpuścił sobie dla niej Oliwkę. Co prawda, Justin go nie okłamie, ale nie powie mu wprost, że chodzi o byłą kochankę Kajtka, która rozwaliła związek Cieślaka ze Zbrowską.

- No to z kim? - Patryk nie odpuści.

- Z taką kontrahentką z hotelu. Wybieraliśmy lokal do zabawy dla jej klientów - wytłumaczy mu Justin, ale przyzna, że chodzi o Lilly, gdyż w 2707 odcinku "Barw szczęścia" doskonale zda sobie sprawę, że Patryk nie pochwaliłby jego nowej relacji i kazał mu zostawić Azjatkę w spokoju!

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze