Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Klara po odejściu od Huberta zapomni także o Marysi! Nie będzie mógł liczyć na żonę

2023-07-07 21:43

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) udowodni, że nie nadaje się na matkę, że karierę w USA stawia na pierwszym miejscu, ponad dobro córki Marysi (Nina Szumowska)! Hubert (Marek Molak) przestanie się już łudzić, że Klara wróci do niego i ich dziecka. Całą swoją uwagę w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" skupi na Marysi, która boleśnie odczuje brak matki, rozłąkę z Klarą. Przecież nie będzie mogła odwiedzać jej zbyt często! Niestety Hubert przekona się, że skupiona na nowym życiu Klara coraz częściej będzie zapominała o Marysi. A konsekwencje jej zachowania odczuje cała rodzina Pyrków. Sprawdź szczegóły!

Córka Klary i Huberta w nowym sezonie "Barw szczęścia" boleśnie odczuje brak matki

Odejście Klary z "Barw szczęścia" było związane z tym, że Olga Jankowska, która grała tę rolę od 15. lat, zrezygnowała z pracy w serialu. Ostatni raz Klara pojawiła się na ekranie w 2751 odcinku "Barw szczęścia", który został wyemitowany na początku lutego tego roku. Żona Huberta, matka Marysi wyjechała do USA, żeby pisać scenariusz do filmu na podstawie swojej ostatniej powieści erotycznej i postanowiła zostać tam na stałe. Ponieważ Hubert nie mógł lecieć do Ameryki, bo nadal obowiązuje go zakaz wstępu na pokład samolotu, nieco później do Klary dołączyła tylko córka Pyrków. Ale pobyt Marysi u Klary nie potrwał długo. Ponieważ Hubert zastrzegł, że dom ich córki jest w Polsce, Klara nawet nie próbowała mu odebrać dziecka.

Nowy sezon "Barw szczęścia" przyniesie kolejne zawirowania w życiu Huberta, który będzie próbował ułożyć sobie wszystko od nowa, bez Klary. Co prawda rozwód Pyrków nie jest jeszcze przesądzony, ale nie ma szans, by byli jeszcze razem. Klara nie wróci do Polski, postanowiła porzucić rodzinę dla amerykańskiej kariery i nie zmieni swoich planów na przyszłość. Szkoda tylko, że przy tym zapomni o Marysi, że nie będzie jej zależało na odwiedzinach u córki, na wizytach dziewczynki w USA.

Hubert w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" będzie robił wszystko, co w jego mocy, by Marysia nie cierpiała przez nieobecność Klary. Nadejdzie też taki moment, że Pyrka postanowi iść naprzód, odnaleźć szczęście i zapomnieć o żonie. Kobietą, która zajmie ważne miejsce w życiu Huberta będzie samotna matka Asia (Anna Gzyra), której syn Emil (Artem Malashchuk) pokocha Huberta jak ojca.

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze