Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek wciąż kocha Oliwkę! Nie będzie mógł mieszkać z jej byłymi kochankami

2023-07-19 15:17

W 2834 odcinku "Barwy szczęścia" po wakacjach Kajtek (Jakub Dmochowski) poczuje ukłucie, gdy Justin (Jasper Sołtysiewicz) i Patryk (Konrad Skolimowski) zaczną rozmowę o Oliwce (Wiktoria Gąsiewska). I to nie tylko dlatego, że w głębi serca będzie o nią zazdrosny, ale przede wszystkim, iż zda sobie sprawę, że nadal coś do niej czuje. W 2834 odcinku "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej Cieślak zacznie na poważnie rozmyślać nad wyprowadzką od byłych kochanków Zbrowskiej i to nawet do Sabiny (Barbara Jonak), do której szczególnie nie będzie chciał wracać! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kajtek wyprowadzi się od Patryka i Justina w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? Nie przestanie kochać Oliwki

W 2834 odcinku "Barwy szczęścia" po wakacjach Kajtek będzie ogromnie wdzięczny Patrykowi i Justinowi, że zaoferowali mu dach nad głową, gdy nie miał, gdzie się podziać. Zdradzamy, że właściciel mieszkania, które Cieślak będzie wynajmował z kolegami, wyrzuci ich na bruk, ale przyjaciele zlitują się nad jego losem. Oczywiście, syn Sabiny nie będzie chciał siedzieć im na głowie, dlatego zacznie szukać sobie mieszkania, choć jak podaje swiatseriali.interia.pl Jezierski i Skotnicki nie będą mieli nic przeciwko, aby zatrzymał się u nich na dłużej. Tym bardziej, iż uznają, że to nawet zabawne, że byli kochankowie Oliwki skończyli razem, jednak Kajtkowi w 2834 odcinku "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej wcale nie będzie do śmiechu z tego powodu!

A to dlatego, że już samo słowo Oliwka w 2834 odcinku "Barwy szczęścia" po wakacjach mocno zakuje Kajtka, przez co Cieślak w ogóle nie będzie chciał rozmawiać na jej temat. Oczywiście, Jezierski uszanuje jego wolę, gdyż rozstanie ze Zbrowską również i dla niego nie było łatwe, dlatego nie będzie skory do tego, aby poruszać jej temat.

- Nie chce mi się gadać o Oliwce. Dla mnie to zamknięty temat - powie Kajtek.

- Dokładnie. Było, minęło - poprze go Patryk.

Jednak Skotnicki już w 2834 odcinku "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej pochwali się samej zainteresowanej, że Kajtek wprowadził się do niego i Patryka, co stanowczo jej się nie spodoba. Oliwka będzie przekonana, że nic dobrego nie wyniknie z ich wspólnego mieszkania, co wkrótce zacznie odczuwać sam Cieślak!

Jeszcze w 2834 odcinku "Barwy szczęścia" po wakacjach Kajtek zrozumie, że jego uczucia do Oliwki są wciąż żywe i uzna, że to nie najlepszy pomysł, aby mieszkać z jej dawnymi kochankami. A to dlatego, że jej temat prędzej czy później i tak ponownie by się pojawił, a przyjaciele z pewnością zaczęliby mu opowiadać o swoich doświadczeniach z jego byłą dziewczyną. I w 2834 odcinku "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej Cieślak już na poważnie zacznie myśleć o wyprowadzce nawet do matki, która zawsze przyjęłaby go z otwartymi ramionami. Tyle tylko, że Kajtek wcale nie będzie chciał do niej wracać, ale to i tak będzie lepsze rozwiązanie niż mieszkanie z Patrykiem i Justinem...

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze