Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Gabrysia wykorzysta i porzuci Darka! Odegra się za świństwo sprzed lat? - ZDJĘCIA

2023-08-12 13:15

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia (Marta Juras) po zatrzymania Jacka (Paweł Peterman) odejdzie od Darka (Andrzej Niemyt)! Niedzielska wykorzysta dawnego kochanka do schwytania oszusta, a po wszystkim go zostawi! W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Janicki przygotuje dla byłej partnerki wyjątkową kolację, ale zamiast wspólnego posiłku spotka go niemiła niespodzianka, gdyż Gabrysia w tym momencie zacznie pakować swoje walizki. Niedzielska wyprowadzi się od pełnego nadziei Darka i w ten sposób zemści się na nim za to, co zrobił jej w przeszłości? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Gabrysia wyprowadzi się od Darka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Po zatrzymaniu Jacka zacznie całkowicie nowe życie

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą, gdyż Jack skończy w więzieniu! Satysfakcja Niedzielskiej będzie tym większa, że sama doprowadzi do zatrzymania oszusta, który zbajeruje i okradnie nie tylko ją, ale również kilkanaście innych kobiet. Jednak Skupski wreszcie wpadnie, gdy zastawią na niego pułapkę policjanci z byłą kochanką na czele i trafi tam, gdzie jego miejsce. A Gabrysia w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie mogła zacząć zupełnie nowe życie, gdyż nie dość, że pojawi się spora szansa na odzyskanie 50 tysięcy złotych, które wyłudził od niej oszust, gdyż policja błyskawicznie zajmie jego konta bankowe, dzięki czemu straci możliwość dysponowania pieniędzmi, to przede wszystkim Jack odpowie za swoje winy i już nigdy więcej nie oszuka żadnej bezbronnej kobiety!

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Niedzielska wreszcie wróci do pracy, gdzie Kujawiak (Karina Seweryn) i Beata (Anita Jancia) powitają ją jak prawdziwą bohaterkę. Nie inaczej będzie w przypadku Darka, u którego dawna kochanka zatrzyma się po oszustwie Jacka, gdyż Janicki przygotuje dla supermenki wyjątkową kolację. Tyle tylko, że jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Gabrysia nie zgodzi się jej z nim zjeść, gdyż nagle postanowi się wyprowadzić! Niedzielska uzna, że już i tak nadużyła jego gościnności i postanowi odejść, ale Janicki jeszcze spróbuje ją zatrzymać. Szczególnie, że w ostatnim czasie znów zbliży się do dawnej partnerki i zrozumie, że wcale nie jest mu obojętna!

- Nie zostanę na kolacji. Wrócę już do siebie... Nie mogę ci tyle siedzieć na głowie - stwierdzi Gabrysia.

Oczywiście, Darek w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zacznie przekonywać Gabrysię, że jego oferta o wspólnym zamieszkaniu nie była ograniczona czasowa i da jej jasno do zrozumienia, że nie miałby nic przeciwko, gdyby została na dłużej, ale Niedzielska się nie ugnie. Oczywiście, była kochanka za wszystko mu podziękuje, jednak nie zmieni swojej decyzji, co w głębi serca ogromnie zaboli Darka. W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Janicki poczuje się dokładnie tak samo jak przed laty Gabrysia, która długo nie mogła dojść do siebie, gdy on porzucił ją na chwilę przed ich studniówką. I zostawił ją ze złamanym sercem, które teraz równie mocno da o sobie znać samemu zainteresowanemu!

- Kusisz, ale nie. Będę tęsknić... Za podanymi pod nos śniadaniami, kolacjami, ale to już czas... - Niedzielska postawi sprawę jasno.

- Ale w razie czego, wiesz? Dzwoń o każdej porze. Przyjadę na sygnale - zapewni ją Darek.

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze