Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Darek zostawi Gabrysię! Przez kochankę Jacka dostanie obłędu

2023-08-08 11:22

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach śledzenie Agnieszki (Aleksandra Mirecka) stanie się dla Gabrysi (Marta Juras) priorytetem! Niedzielska zacznie obserwować byłą kochankę Jacka (Paweł Peterman) nie tylko w domu, ale również i pracy i to jeszcze przez 24 godziny na dobę! Wówczas w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Darek (Andrzej Niemyt) już nie wytrzyma i uzna, że to chore! Ale żądna zemsty Gabrysia się uprze i postanowi działać dalej i to nawet bez Janickiego! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Gabrysia zacznie śledzić byłą kochankę Jacka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Już nawet Darek tego nie wytrzyma

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia i Darek wciąż będą śledzić Agnieszkę, z którą umówią się na spotkanie w "Feel Good". Zdradzamy, że dawni kochankowie poznają byłą narzeczoną Jacka poprzez forum Poszkodowane przez amerykańskiego żołnierza-oszusta", gdzie Niedzielska zamieści zdjęcie Jacka. I mimo iż dyrektorka spotka się z lawiną hejtu, to wśród negatywnych komentarzy dostrzeże ten jeden, który doprowadzi ją do dawnej partnerki Skupskiego. Tyle tylko, że Agnieszka będzie wypowiadać się o Jacku w samych superlatywach i zażąda od Gabrysi, aby usunęła wszystkie oszczerstwa na jego temat. A gdy Niedzielska wspomni o policji, to kobieta stanie się agresywna i zakończy ich spotkanie, ale wtedy Janicki nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że współpracuje ona z oszustem! Dlatego to najpierw on postanowi ją obserwować, a w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej w ślad za nim pójdzie Gabrysia!

Szczególnie, że w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach będzie już wiadomo nie tylko, gdzie mieszka Agnieszka, ale i gdzie pracuje, gdyż to wszystko uda się wcześniej ustalić Darkowi. Tyle tylko, że Janicki nie będzie chciał działać na własną rękę i gdy dotrze do byłej kochanki Jacka, to od razu skontaktuje się z policją, która zabierze kobietę na przesłuchanie. I to właśnie tam potwierdzą się podejrzenia trenera, gdyż Agnieszka przez przypadek wypapla, że ma kontakt z Jackiem, dzięki czemu funkcjonariusze ją przycisną, a ona zgodzi się z nimi współpracować! Dlatego opuści areszt, ale Gabrysia do końca nie uwierzy w jej dobre intencje i w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wciąż postanowi ją obserwować, licząc na to, że doprowadzi ją do oszusta!

Tyle, że obłęd Gabrysi w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach powoli zacznie przerażać Darka! A to dlatego, że jak podaje swiatseriali.interia.pl Niedzielska będzie już nie tylko obserwować Agnieszkę w domu, ale również i pracy i to jeszcze przez 24 godziny na dobę! Wówczas Janicki uzna, że to chore i stwierdzi, że powinna zająć się tym policja, ale Gabrysia nie będzie miała zamiaru rezygnować. Tym bardziej, że swoją obecnością nie będzie im w niczym przeszkadzać, a wręcz przeciwnie - pomagać!

- Pozwalam. Ale sama nie zamierzam siedzieć bezczynnie - przyzna Gabrysia, gdy Darek otwarcie zapowie, że obserwacją Agnieszki powinna zajmować się policja.

Jednak Darek w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie powie tego bez powodu, gdyż sam nie będzie mógł towarzyszyć Gabrysi przez 24 godziny na dobę! Janicki będzie miał jeszcze inne zobowiązania, ale Niedzielska w pełni to zrozumie i nie będzie go zatrzymywać. Tyle, że dawny kochanek będzie się bał ją zostawić samą, ale dyrektorka zapewni go, że nie zrobi nic głupiego, więc może być spokojny! I dopiero po tym Darek będzie mógł ją zostawić!

- Poradzę sobie... Będę dzwonić i zdawać ci relację - obieca Niedzielska.

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze