Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Brutalny atak na Kasię po śmierci Stefana! Łukasz nie uratuje żony

2023-07-20 14:57

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sadowscy wrócą z pogrzebu Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski), który Ksawery (Bartosz Gruchot) mocno przeżyje. Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) zabiorą syna na pizzę do "Feel Good", aby chociaż w ten sposób nieco go pocieszyć. A gdy o wszystkim dowie się Vincenzo (Alessandro Curti), to doda coś od siebie, czym wywoła uśmiech na twarzach wszystkich. Pech sprawi, że w tym momencie w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej do lokalu wejdzie Sękowska (Milena Lisiecka), która zaatakuje Sadowską w obecności wszystkich. A Łukasz tego nie powstrzyma! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Dawna znajoma Stefana zaatakuje Kasię w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Znieważy ją na oczach wszystkich

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kasia, Łukasz i Ksawery wrócą z pogrzebu Stefana, który na prośbę Walerii (Ewa Ziętek) zostanie pochowany w Norwegii. Ten fakt sprawi, że nie wszyscy będą mogli uczestniczyć w ostatniej drodze Górki, dlatego tuż po swoim powrocie Sadowska zjawi się w "Feel Good", aby opowiedzieć Vincenzo o szczegółach uroczystości. Ale jak podaje swiatseriali.interia.pl jeszcze tego samego dnia Kasia wróci do lokalu, ale tym razem już z rodziną! A to dlatego, że w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Ksawery będzie miał ogromną ochotę na pizzę, na którą Sadowscy oczywiście się zgodzą, aby choć w taki sposób nieco ulżyć synowi w cierpieniu po stracie dziadka...

- Szkolne obiady są raczej kiepskie? - zażartuje Vincenzo.

- Są całkiem ok. Ksawery sporo ostatnio przeżył. Niech ma trochę radości - wyjaśni Kasia.

- Chociaż tak chcemy go pocieszyć - doda Łukasz.

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach to Vincenzo natychmiast obsłuży Sadowskich, a na dodatek doda, że mają specjalną promocję i do każdej dużej pizzy dodają również duże lody, co wymyśli na poczekaniu. Oczywiście, Kasia zda sobie z tego sprawę i zacznie się śmiać, przez co nie zauważy, że w tym momencie do lokalu wejdzie również dawna znajoma jej zmarłego ojca. Sękowska złoży zamówienie, po czym w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej niespodziewania zaatakuje Sadowską!

- Świetnie się pani bawi, jak widzę. Chciałam złożyć pani kondolencje, ale w tej sytuacji nie są chyba potrzebne - powie z pogardą.

Zachowanie Sękowskiej w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach kompletnie zszokuje Kasię, która nie będzie wiedziała, o co jej chodzi. Jednak dawna znajoma Stefana będzie innego zdania i pozwoli sobie na więcej, gdyż otwarcie zacznie kpić z córki Górki!

- Pani wie, o czym mówię. Ledwo parę dni temu ojciec pani umarł, a pani tutaj jak gdyby nigdy nic... rozszczebiotana jak licealistka na pierwszej randce - stwierdzi Sękowska.

- To nie pani sprawa, jak przeżywam żałobę - wyrzuci jej Sadowska.

- To jest żałoba? - zakpi z niej, po czym pokaże jej czarną opaskę na swoim ramieniu i doda - Obcy ludzie ją noszą po pani tacie, o, jak ja. A pani co?

W tym momencie w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej do awantury wtrąci się Vincenzo, który zdecydowanie stanie po stronie Kasi. W przeciwieństwie do Łukasza, który nie zrobi nic i w obecności wszystkich pozwoli obrażać swoją żonę, gdyż uwagi Sycylijczyka nie powstrzymają Sękowskiej!

- Zapłaciłam, nie pana sprawa - zwróci się do Vincenzo, gdy ten zasugeruje, że stygnie jej makaron, a następnie znów odwróci się do Kasi - Ojciec pani to był porządny człowiek, ale niczego pani nie nauczył. Aż przykro patrzeć. Wstyd mi za panią!

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza! Rafał Cieszyński w obsadzie
Najnowsze