Barwy szczęścia

Franek wróci do Barw szczęścia. Na pogrzebie Stefana w nowym sezonie niedoszły zięć pożegna go w wyjątkowy sposób

2023-07-05 21:23

Na pogrzebie Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach ważną rolę odegra Franek (Mateusz Banasiuk), który pojawi się po dłuższej nieobecności. Sadowscy wrócą z pogrzebu Stefana w Norwegii i Kasia (Katarzyna Glinka) ujawni szczegóły ostatniego pożegnania zmarłego ojca. Górki. Dopiero w 2831 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Stefana pożegnano w wyjątkowy sposób, a to wszystko za sprawą niedoszłego zięcia, Franka i jego kolegów ze straży, którzy w szczególny sposób uczczą pamięć zmarłego Górki !Koniecznie poznajcie szczegóły!

Ostatnie pożegnanie Stefana w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Tak Franek uczci pamięć teścia

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sadowscy wrócą z Norwegii, gdzie zgodzili się na pochówek Stefana, zgodnie z ostatnią wolą Walerii (Ewa Ziętek). Mimo iż Kasia będzie wolała, aby ojciec spoczął w Polsce i to nie tylko ze względu na rodzinny grobowiec, ale również ostatnie pożegnanie Górki. A to dlatego, że po drugiej stronie Europy nie wszyscy będą mogli pożegnać Stefana, ale ostatecznie podda się zrozpaczonej macosze, przez co oprócz Sadowskich w pogrzebie udział wezmą jeszcze Tolek (Marek Siudym) jako reprezentant wszystkich przyjaciół Górki, jak również skromna delegacja strażacka z Frankiem na czele.Tym samym po dłuższej nieobecności do "Barw szczęścia" w nowym sezonie wróci Franek. Na razie tylko w rozmowach innych bohaterów.

Niestety, w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej w ostatniej drodze Stefana nie będzie mógł wziąć udziału Vincenzo, dlatego Kasia zda mu z niego relację tuż po swoim powrocie do kraju!

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Sadowska zjawi się w "Feel Good", gdzie zdradzi Żabci i Vincenzo szczegóły ostatniego pożegnania ojca. Tym bardziej, że Sycylijczyk będzie ogromnie ciekawy, czy delegacja strażacka z Frankiem na czele wystąpiła w galowych mundurach i należycie pożegnała swojego wieloletniego przedstawiciela, co oczywiście znajdzie potwierdzenie w słowach Kasi.

- Tak, a tata dostał od nich pośmiertne odznaczenie za zasługi dla pożarnictwa - przyzna Sadowska.

W tym momencie w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Vincenzo rozpłynie się nad uroczystością. Mimo iż Kasia faktycznie przyzna, że za sprawą Franka i jego delegacji strażackiej, pożegnanie Stefana było wyjątkowe, to nie zmienia to faktu, że wciąż mówią o ostatecznym odjeściu jej ukochanego ojca...

- Och! Jaka bella ceremonia - stwierdzi Sycylijczyk.

- Na tyle, na ile piękny może być pogrzeb... - uzna Kasia.

Słowa Kasi w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach ogromnie poruszą Żabcię i Vincenzo, jednak Sycylijczyk nie będzie mógł zrozumieć jednego. Ukochany Ani otwarcie zapyta swoją wspólniczkę, dlaczego zdecydowali się pochować Stefana w Norwegii, a nie w miejscu, gdzie spędził najlepsze lata swojego życia i odkrył w sobie nową pasję, jaką okazała się być motoryzacja. Na co Sadowska w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej odpowie mu, że postąpili tak jak chciała Waleria!

Koniec Barw szczęścia. Kasia pozbędzie się najcenniejszej rzeczy Stefana przed śmiercią ojca
Najnowsze

Materiał sponsorowany