Barwy szczęścia po wakacjach. Bruno wyjdzie z psychiatryka, ale padnie ofiarą podłego planu Zaborskiego. Pójdzie siedzieć na długie lata?

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia po wakacjach. Bruno wyjdzie z psychiatryka, ale padnie ofiarą podłego planu Zaborskiego. Pójdzie siedzieć na długie lata?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bruno wyjdzie z psychiatryka, ale padnie ofiarą podłego planu Zaborskiego. Pójdzie siedzieć na długie lata?

2022-08-23 10:14

Bruno (Lesław Żurek) wyjdzie na wolność w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej, ale nie nacieszy się spokojem. Stański nadal będzie żył w przekonaniu, że to Zaborski (Wojciech Solarz) porwał Tadza (Józio Trojanowski), a potem podstępem, udając dobrego i pomocnego, przejął część interesów w hotelu Stańskich. Bruno jeszcze przed wyjściem z psychiatryka w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022 da niezły popis. Rafał będzie tylko czekał na okazję, by wsadzić męża Bożeny (Marieta Żukowska) za kraty! Niestety zyska ku temu okazję...

Bruno wyjdzie z psychiatryka, ale Zaborski będzie tylko czekał na okazję do wsadzenia go za kraty w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia"!

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022 odbędzie się sprawa sądowa, która zaważy na przyszłości Stańskiego. To wtedy padnie decyzja, czy mężczyzna wyjdzie z zakładu i nie pójdzie siedzieć za napad z bronią w ręku. Klemens (Sebastian Perdek) przekaże klientowi wiadomość o tym, że Rafał dobrał się do interesów w hotelu, co rozwścieczy Bruna. Wpadnie w szał na widzeniu z prawnikiem, a personel zakładu psychiatrycznego zauważy, że Bruno nad sobą nie panuje.

- Pani męża odrobinę poniosło. Może być różnie - cytuje słowa Klemensa do Bożeny portal Światseriali.pl. Okaże się jednak, że sąd wyraża zgodę, by Bruno odpowiadał z tzw. "wolnej stopy", a podczas rozprawy prawnik Rafała wyda wniosek o zakaz zbliżania się Bruna do jego klienta, co będzie oczywistą bzdurą, bo przecież jak mieliby prowadzić wspólny interes, czyli hotel Stańskich?

Sprawdź też: Na Wspólnej. Nowa czołówka serialu od 3479 odcinka. Usuną wielu aktorów! Czy zostanie piosenka Krzysztofa Krawczyka? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Zaborski wrobi Bruna w odsiadkę? Rafał zagrozi Stańskiemu w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej

Klemens wybroni Bruna w "Barwach szczęścia" po wakacjach, tłumacząc, że nie ma podstaw, by sąd przychylił się do wniosku Zaborskiego o zakaz zbliżania się. - Z opinii biegłych psychiatrów wynika, iż Bruno Stański nie stanowi zagrożenia dla Rafała Zaborskiego, a incydent napaści z bronią wynikał z napięcia emocjonalnego, a nie z chęci zrobienia krzywdy panu Zaborskiemu. Zakaz zbliżania się byłby w takim wypadku zbędną dolegliwością dla Bruno Stańskiego - obwieści Klemens, ale to niewiele da, bo Stański i tak będzie na przegranej pozycji. Jeśli zbliżyłby się i zrobił coś Rafałowi, trafiłby do więzienia!

Bruno wróci do domu w "Barwach szczęścia" po wakacjach, ale to dopiero początek podłej "niespodzianki", którą zafunduje mu Rafał. Postara się wykluczyć Bruna z interesów hotelu i jawnie zagrozi mu, że chce wpakować go za kraty. Ledwo Stański wróci do hotelu, Rafał będzie na niego czekał. Dojdzie do ostrej wymiany zdań.

Podły plan Rafała w "Barwach szczęścia" po wakacjach

- Panie mecenasie, albo wyprowadzi pan stąd swojego klienta, albo wzywam policję - rzuci Rafał do Klemensa, kiedy Bruno spróbuje wejść z nim do gabinetu w hotelu Stańskich. - Mam podstawy, żeby się ciebie obawiać! - doda Zaborski do Bruna. - Dobrze, że się mnie boisz, bo powinieneś - doda. Niestety Klemens w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" nie będzie miał dobrych wieści dla Bruna, bo to on znajdzie się na przegranej pozycji. - Jeżeli naruszy pan postanowienia sądu, złamie zakaz zbliżania się do niego, a on wezwie policję, to koniec - podsumuje prawnik Stańskiemu, który stanie się bezradny, ale chociaż odzyska wolność. Na jak długo? Przekonamy się niebawem.

Przeczytaj: Krzysztof Kwiatkowski odejdzie z M jak miłość? Jakub Karski śmiertelnie chory! To były jego ostatnie zdjęcia na planie serialu - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze