Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena pozna szokującą prawdę o Karolinie. Kochanka Bruna ostro potraktuje Stańską - ZDJĘCIA

2023-08-16 12:00

Bożena (Marieta Żukowska) pozna szokującą prawdę o Karolinie (Marta Dąbrowska)! W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wyjdzie na jaw, że recepcjonistka nie radzi sobie z poczuciem winy po seksie z Brunem (Lesław Żurek). Zaniepokojona Bożena zjawi się w hotelu i zacznie wypytywać o dziwne zachowanie pracownicy. Karolina nie wytrzyma i zwierzy się, dlaczego odchodzi z pracy, skoro chwaliła sobie zawód recepcjonistki. W 2832 odcinku "Barw szczęścia" Bożena nie odpuści tematu zwolnienia się Karoliny i zacznie drążyć.

Bożena pozna prawdę o odejściu Karoliny w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Bożena zjawi się w hotelu w 2832 odcinku "Barw szczęścia". Zaniepokoi się nagłym odejściem Karoliny, która praktycznie z dnia na dzień zadecyduje o rzuceniu pracy. Kobieta nie zniesie wyrzutów sumienia po seksie z Brunem. Chociaż mężczyzna miał z żoną trudny okres, kłócili się o miejsce zamieszkania i nie tylko, nie powinno dość do zdrady. Na wszelkie rozwiązania będzie już za późno, bo seks Karoliny ze Stańskim stanie się faktem i nic tego nie zmieni. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, recepcjonistka wyzna szefowej, że musi zmienić coś w swoim życiu.

- Nie powinno mnie tu być. Wszystko mi się kojarzy i... Im szybciej stąd odejdę, tym lepiej - powie kochanka Bruna w 2832 odcinku "Barw szczęścia". - Przepraszam cię za wszystko - doda zmieszana, a wymianę zdań usłyszy Oliwka (Wiktoria Gąsiewska). Zainteresuje się tematem, ale nie wyciągnie wiele z rozmowy z poirytowaną koleżanką. Potem kosmetyczka zacznie knuć z Bożeną i zaczną się wymysły, dlaczego Karolina tak nagle odchodzi z pracy.

- Wiesz może coś? - zapyta ją Stańska Oliwki. 

- Nie. Próbowałam z nią pogadać, ale mnie dosłownie przegnała. Myślałam, że już dawno uporała się ze stresem po porwaniu Tadzia i tej akcji zatrzymania Rafała. No, chyba że to coś więcej - Zbrowska podsunie szefowej pomysł, że sprawa dziwnego zachowania Karoliny na pewno łączy się z aferą z Rafałem (Wojciech Solarz) i porwaniem Tadzia (Józio Trojanowski). 

Bożena pocieszy Karolinę w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Stańska zacznie litować się nad kochanką męża. Uzna, że poznała prawdziwy powód jej odejścia. Nie przewidzi, że słowa Oliwki nie są prawdziwe i wcale nie chodzi o to, że recepcjonistka chce uciec od sprawy porwania Tadzia. Stańska źle odbierze jej sygnały i w 2832 odcinku "Barw szczęścia" zdobędzie się na pocieszanie podwładnej! Uzna, że należy jej się pomoc i za nic nie przewidzi, że tak naprawdę wspiera kochankę męża. Bożena w końcu dowie się o jej seksie z Brunem? Na to pytanie odpowiedź padnie już niebawem. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze