Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena nie pozwoli, żeby Karolina zabrała jej Bruna! Nowa czołówka to dowód, że sprytna recepcjonistka nie podda się bez walki - ZDJĘCIA

2023-06-30 10:57

Nagrania nowej czołówki serialu "Barwy szczęścia" dowodzą, że kolejny sezon po wakacjach upłynie pod znakiem miłosnych zawirowań w małżeństwie Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek), między których wkroczy Karolina (Marta Dąbrowska). To już pewne, że zdrada Bruna z recepcjonistką hotelu Stańskich to dopiero początek komplikacji. Ale wygląda na to, że Bożena nie dopuści do tego, żeby Karolina zabrała jej męża, żeby zniszczyła jej rodzinę. Kochanka Bruna będzie jednak twardą przeciwniczką. Zobacz zapowiedź tego, co będzie się działo na ZDJĘCIACH z nowej czołówki "Barw szczęścia".

Nowa czołówka "Barw szczęścia" Bruno z Karoliną i Bożeną. Którą wybierze w nowym sezonie po wakacjach?

Nie bez powodu w nowej czołówce "Barw szczęścia", która swoją premierę będzie miała w następnym sezonie jesienią 2023, obok Bożeny i Bruna pojawiła się Karolina. Wokół zdrady Stańskiego z recepcjonistką, która oczywiście wydarzy się w sekrecie przed Bożeną, będzie się kręciły kolejne odcinki "Barw szczęścia" już na początku września. Bruno i Karolina będą uprawiali szalony seks na biurku w jego gabinecie w hotelu, a potem spróbują desperacko ukryć przed Bożenę i innymi pracownikami co między nimi zaszło. W najmniej spodziewanym momencie niewierny Stański dostanie znak od żony, że wcześniej czy później się o wszystkim dowie.

Co prawda w nowym sezonie "Barw szczęścia" Karolina po seksie z Brunem dość szybko zacznie go unikać, a on wróci do żony i synka Tadzia (Józio Trojanowski), ale to wcale nie przesądza sprawy, że nie będzie romansu tej pary kochanków. Dowodem są zdjęcia z nowej czołówki "Barw szczęścia", na których wyraźnie widać, że recepcjonistka nie odpuści sobie żonatego szefa. Co więcej, ujęcia z odświeżonej czołówki wskazują na to, że Bruno stanie przed trudnym wyborem - żona, przy której ostatnio czuł się tak ograniczony, czy kochanka, która go wspiera i z którą rozumie się bez słów.

Nie ma też żadnych wątpliwości, że Bożena w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" wcześniej czy później dowie się o zdradzie Bruna. Odejdzie od męża czy będzie o niego walczyć? Stańska nie jest typem kobiety, która poddaje się bez walki. Kocha Bruna, przeszli razem wiele trudnych momentów, żeby stworzyć rodzinę dla adoptowanego syna Tadzia, więc mało prawdopodobne, żeby teraz pozwoliła Karolinie odebrać sobie męża.

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze