Barwy szczęścia

Nowa czołówka Barw szczęścia po wakacjach. Przyszła pora na zmianę! Nowi bohaterowie i miłosne układy - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-30 11:41

"Barwy szczęścia" z nową czołówką od następnego sezonu, który będzie emitowany jesienią 2023 po przerwie wakacyjnej! Po tym co się działo w minionym sezonie "Barw szczęścia" nadeszła pora na aktualizację czołówki, usunięcie z niej bohaterów, którzy nie będą już w obsadzie serialu, a także zmianę układu postaci, które wybiją się na pierwszy plan po wakacjach. W rocznicę pierwszego dnia zdjęciowego na planie "Barw szczęścia" powstały nagrania nowej czołówki. Zobacz ZDJĘCIA w GALERII, którzy bohaterowie będą teraz w czołówce, kto z kim zostanie połączony.

Kiedy będzie nowa czołówka "Barw szczęścia" w następnym sezonie po wakacjach?

Aktorzy z "Barw szczęścia" mieli bardzo pracowity czwartek na planie nowej czołówki! Dokładnie 29 czerwca przypada kolejna, już 16. rocznica, rozpoczęcia zdjęć do serialu, który swoją premierę w TVP2 miał dopiero trzy miesiące później, 27.09.2007 r. Produkcja "Barw szczęścia" w wyjątkowy sposób uczciła rocznicę pierwszego klapsa na planie. Pełną parą ruszyła realizacja nowej czołówki, którą widzowie zobaczą w nowym sezonie jesienią 2023.

W odświeżonej czołówce "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie zabraknie bohaterów, których losy wysuną się na pierwszy plan w kolejnych odcinkach. Także postaci, które są w obecnej czołówce. Chodzi oczywiście o Bożenę (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek), u boku których pojawi się kochanka Stańskiego, recepcjonistka Karolina (Marieta Żukowska). Zabraknie za to w czołówce matki Bruna, Amelii (Stanisława Celińska) i ojca Bożeny, Tomasza (śp. Kazimierz Mazur).

Prawdziwa rewolucja w nowej czołówce "Barw szczęścia" po wakacjach nastąpi u Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), która będzie otoczona czterema facetami. Oprócz jej wybranka Tomka Kępskiego (Jakub Sokołowski), Oliwce będą towarzyszyli byli ukochani: Kajtek (Jakub Dmochowski), Justin (Jasper Sołtysiewicz) i poprzednik Tomasza, Patryk (Konrad Skolimowski).

Do odmienionej czołówki "Barw szczęścia" dołączą też Weronika (Maria Świłpa) i Modrzycki (Piotr Ligenza), a także Damian (Michał Lesień-Głowacki) z dziećmi: Mirkiem (Oliwer Kozłowski) i Luizą (Julia Zielińska). Kolejnego dnia nagrań okazało się, że w nowej czołówce będą jeszcze inni bohaterowie - Natalia (Maria Dejmek) i Cezary (Marcel Opaliński) oraz Malwina (Joanna Gleń) i Herman (Maciej Raniszewski).

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze