Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bogusia wyląduje na ulicy! Mirek uratuje babcię przed brutalnym napadem - ZDJĘCIA

2023-08-28 15:33

W 2839 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bogusia (Halina Bednarz) nie zjawi się w pracy po ostrej kłótni z Damianem (Michał Lesień-Głowacki). Kujawiak (Dorota Seweryn) zaalarmuje o wszystkim Beatę (Anita Jancia-Prokopowicz) i Gabrysię (Marta Juras) i od razu zacznie jej szukać, ale pijaczkę przypadkiem odnajdzie dopiero Mirek (Oliwier Kozłowski). W pierwszej chwili w 2839 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Wójcik uda przed kolegami, że jej nie zna, ale później wróci po babcię, dzięki czemu ocali ją przed atakiem złodzieja! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Pijana Bogusia na celowniku złodzieja w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Mirek ocali ją w ostatnim momencie

W 2839 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach ślad po Bogusi zaginie! Matka Damiana nie stawi się w szkole, przez co Kujawiak zrozumie, że dała się nabrać na jej słowa o wielkiej przemianie i pokonaniu nałogu. Tym bardziej, że przecież sama przyłapała ją na piciu i nie będzie miała żadnych wątpliwości, że w 2839 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej historia zatoczyła koło! Oczywiście, Dorota natychmiast zacznie szukać sprzątaczki, a przy okazji zaalarmuje o wszystkim Beatę i Gabrysię, którym przyzna, że już wcześniej nakryła Wójcikową na gorącym uczynku! Tyle tylko, że poszukiwania Kujawiak na niewiele się zdadzą, gdyż Dorocie nie uda się odnaleźć Bogusi, ale jej podejrzenia co do niej się sprawdzą! Wszystko przez to, że na kompletnie pijaną babcię na ławeczce w parku przypadkiem natknie się Mirek, który wcześniej z jej względu wyprowadzi się z domu!

W 2839 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bogusia będzie tak pijana, że Mirek będzie wstydził się przed kolegami przyznać, że to jego babcia! Wójcik okłamie znajomych, że jej nie zna, ale wyrzuty sumienia nie pozwolą mu jej tak zostawić. Po jakimś czasie syn Damiana wróci po babcię i pojawi się w odpowiednim momencie, gdyż na Bogusię już będzie czaił się złodziej! W 2839 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Mirek uratuje babcię przed atakiem, a następnie zadzwoni po ojca i policję, którzy natychmiast zjawią się na miejscu! Tyle tylko, że Bogusia będzie tak pijana, że funkcjonariusze nie będą w stanie jej przesłuchać. A Damianowi i Mirkowi cudem uda się ich przekonać, aby nie zabierali jej na izbę wytrzeźwień!

W 2839 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach policjanci się ugną, ale Damian zda sobie sprawę, że tak dłużej być nie może i zdecyduje się wysłać matkę na odwyk do prywatnej kliniki. Oczywiście, jego pomysł w pełni poprze Mirek, ale Bogusia wcale nie będzie się cieszyć.

- To doskonały ośrodek. Szczęście, że mieli miejsce - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

- Dzisiaj mam tam iść? Tak zaraz? - dopyta zszokowana Bogusia.

W 2840 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bogusia zacznie przekonywać syna i wnuka, że sama poradzi sobie ze swoim uzależnieniem, ale tym razem nie uwierzy jej nie tylko Mirek, ale i Damian! W tym momencie Wójcik już się nie ugnie, gdyż zrozumie, że bez profesjonalnej pomocy jego matka nie stanie na nogi. I dopiero, gdy zacznie jej grozić, że w przeciwnym razie urwie z nią wszelkie kontakty, to Bogusia zgodzi się tam pojechać. Tyle tylko, że przed wyjściem słono odegra się na Wójcikach, gdyż zabierze z ich domu nie tylko kartę płatniczą syna, ale również najcenniejsze rzeczy, co Damian i Mirek odkryją dopiero po fakcie...

- Mamo, musisz podjąć leczenie. Nie ma innego wyjścia - powie stanowczo Damian.

- Zawieź mnie tam i miejmy to z głowy - zarządzi po spakowaniu Bogusia.

- Tata, wracaj natychmiast... Babcia nas okradła... Wzięła wszystko, co miało jakąś wartość i nawinęło jej się pod rękę. Obrobiła nas - zaalarmuje go Mirek, a gdy Damian skontaktuje się z ośrodkiem, do którego zawiózł matkę, to okaże się, że już jej tam nie ma - Uciekła z ośrodka...

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze

Materiał sponsorowany