Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Matka Damiana wróci do picia?! Odegra niezłą scenkę przed Kujawiak

2023-08-11 12:18

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach dumna Bogusia (Halina Bednarz) zjawi się w gabinecie Kujawiak (Karina Seweryn) na kolejną kontrolę trzeźwości. Matka Damiana (Michał Lesień-Głowacki) nawet nie będzie próbowała ukryć tego, iż ogromnie cieszy się, że zerwała z nałogiem, co podziała na dyrektorkę. Do tego stopnia, że w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Dorota uzna, że nie ma już potrzeby, aby Bogusia stawiała się u niej regularnie. Tyle tylko, że tuż po skończonej pracy matka Damiana spotka się z koleżanką, z czasów, gdy piła! Czy sprzątaczka wróci do nałogu i znów podpadnie dyrektorce? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Bogusia znów zacznie pić w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? Wpadnie w towarzystwo alkoholiczki

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bogusia stawi się u Kujawiak na rutynową kontrolę trzeźwości. Przypomnijmy, że stało się to obowiązkiem matki Damiana, gdy pewnego razu dyrektorka przyłapała ją na piciu alkoholu przed pracą! Wówczas Dorota była gotowa wyrzucić ją z pracy, tym bardziej, że nastąpiło to w momencie, gdy w szkole wybuchł skandal z nakrętką od butelki, o którą wniesienie na teren placówki Kujawiak oskarżyła uczniów. Jednak ostatecznie Dorota ugięła się i zgodziła się dać Bogusi jeszcze jedną szansę, ale tylko pod warunkiem, że będzie codziennie stawiać się u niej na kontroli, na co sprzątaczka oczywiście przystała. I tak w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej po raz kolejny zjawi się w jej gabinecie, ale ta wizyta będzie inna niż wszystkie!

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl matka Damiana z dumą przekroczy drzwi gabinetu dyrektorki, gdyż doskonale będzie wiedzieć, że jest czyta. Bogusia nawet nie będzie próbowała ukryć, iż ogromnie cieszy się, że udało jej się wyjść z nałogu, czym kupi Kujawiak. Do tego stopnia, że w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Dorota uzna, że dalsze rutynowe kontrole nie są potrzebne i tym samym da matce Damiana spory kredyt zaufania!

- Zasłużyła pani na więcej zaufania... Dziś nie robimy kontroli... Chyba doszłyśmy do etapu, żeby robić te kontrole rzadziej. Widzę, jak pani się stara - stwierdzi Dorota, za co Bogusia ogromnie jej podziękuje i obieca nie zawieść!

Tyle tylko, że tuż po skończonej pracy w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach przed wejściem do szkoły na sprzątaczkę będzie czekać Danka (Lidia Niewęgłowska). Dawna koleżanka Bogusi, z czasów, gdy jeszcze piła zjawi się w odwiedziny, choć sama jeszcze do końca nie wyjdzie z nałogu! A to dlatego, że mimo iż przejdzie terapię, to będzie sobie popijać, czym da matce Damiana zły przykład, gdyż to właśnie przez nią kupiła sobie setkę przed pracą, na której piciu przyłapała ją wtedy Kujawiak! Czy w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej historia zatoczy koło i Bogusia wróci do picia? Czy obecność Danki sprawi, że matka Damiana znów zawiedzie nie tylko Kujawiak, ale również syna i wnuki, których tak długo przekonywała, że wyszła z uzależnienia i się zmieniła? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze