Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Damian straci syna! Mirek wyprze się rodziny alkoholików

2023-08-28 14:36

W 2837 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Mirek (Oliwier Kozłowski) wyprowadzi się od Damiana (Michał Lesień-Głowacki)! Syn Wójcika nie będzie chciał dłużej mieszkać z Bogusią (Halina Bednarz), która z powrotem wróci do nałogu alkoholowego i na dodatek zniszczy im Wigilię, a ojciec nie wyciągnie wobec niej żadnych konsekwencji. W 2837 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Damian straci syna, ale na jego szali zawiśnie jeszcze więcej! Czy Wójcik również wróci do picia? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Mirek wyprowadzi się od Damiana w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Nie będzie chciał mieszkać z alkoholiczką

W 2837 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Mirek już dłużej nie zniesie towarzystwa babci alkoholiczki i postanowi się wyprowadzić! Tym bardziej, że syn Wójcika jako pierwszy dostrzeże, że Bogusia wróciła do picia i od razu zaalarmuje o tym ojca, ale on postanowi dać matce jeszcze jedną szansę. Szczególnie, w perspektywie zbliżającej się Wigilii, którą Wójcikowa będzie chciała spędzić nie tylko w towarzystwie syna i wnuków - Mirka i Luizy (Julia Zielińska) z chłopakiem Aro (Martin Bogdan), ale również ukochanej Damiana - Beaty (Anita Jancia-Prokopowicz) i jej pociechy Grzesia. Tyle tylko, że przed uroczystą kolacją Bogusia znów spotka się z Danką (Lidia Niewęgłowska) i kolejny raz sięgnie po alkohol, przez co Wójcik każe jej się schować w osobnym pokoju, aby nikt nie musiał jej oglądać w takim stanie. Tyle tylko, że w 2837 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej tak się nie stanie, a miarka się już przebierze...

W 2837 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bogusia uda skruchę, ale Mirek już jej nie uwierzy. Syn Damiana będzie miał już dość opieszałości ojca i mieszkania z babcią i postanowi się wyprowadzić! Wójcik przeniesie się do squatu, w którym mieszkają już Luiza i Aro, co jego siostra w pełni poprze. A na dodatek ostrzeże ojca, że ma do stracenie o wiele więcej, gdyż dalsze przybywanie z alkoholiczką może spowodować, że sam również wróci do pica! W 2837 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej rozmowa z Luizą aż wstrząśnie Damianem, który w końcu zda sobie sprawę z powagi sytuacji i postanowi zmusić matkę do powrotu na odwyk! Tym bardziej, iż zrozumie, że w przeciwnym razie może straci nie tylko dzieci, ale również i Beatę i Grzesia, który już i tak będzie miał traumę po widoku pijanej Bogusi!

Tyle tylko, że w 2837 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach matka Damiana nie będzie chciała słyszeć o odwyku, do którego nie da się przekonać ani synowi, ani jego partnerce! A gdy Wójcik zacznie naciskać, to i ona się od niego wyniesie i zatrzyma się u swojej koleżanki alkoholiczki, z którą regularnie zacznie popijać! Do tego stopnia, że zaśnie pijana na ławce, przez co stanie się łatwym celem nie tylko dla złodziei, ale również i nastolatków, którzy zaczną się z niej naśmiewać w obecności Mirka. Ale zawstydzony chłopak w 2837 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie będzie w stanie się im przyznać, że to jego babcia i uda, że jej nie zna!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze