Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Asia i Hubert nie będą razem?! W czołówce u boku Pyrki pojawi się inna kobieta - ZDJĘCIA

2023-07-03 14:34

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Asia (Anna Gzyra) i Hubert (Marek Molak) jednak nie będą parą?! Samotna matka Emila (Artem Malashchuk) będzie robiła wszystko, aby po wyjeździe Klary (Olga Jankowska) wkupić się w łaski Pyrki i choć jej się to uda, to widocznie nie na długo! Wszystko przez to, że w nowej czołówce "Barw szczęścia" zabraknie miejsca dla Sokalskiej, bo Pyrka będzie pozował z inną kobietą! I wcale nie chodzi tu o jego żonę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Hubert nie będzie z Asią w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Miejsce Klary zajmie ktoś inny!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Asia i Hubert nie będą razem? Wydawało się, że to właśnie Sokalska zajmie miejsce Pyrki, która zamiast rodziny postawiła na karierę i wyjechała za ocean, zostawiając Huberta i Marysię (Nina Szumowska) samych. Co prawda, Klara próbowała namówić córkę, aby zamieszkała razem z nią, ale oczywiście jej ojciec do tego nie dopuścił. Tym bardziej, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Hubert znajdzie sobie zastępstwo za Klarę, gdyż jej miejsce zajmie Asia i to z Emilem w pakiecie, którego Pyrka zacznie traktować jak własnego syna!

Tyle, że nowa czołówka "Barw szczęścia" wskazuje na to, że związek Asi i Huberta nie wypali! Co prawda, Sokalska będzie robiła wszystko, aby przypodobać się Pyrce, który również nie pozostanie obojętny i wyprawi nawet na jej cześć imprezę w ogrodzie, ale nowa czołówka "Barw szczęścia" rzuciła ciekawe świtało na ich dalszą relację. Wszystko przez to, że Hubert pojawi się w niej wyłącznie ze swoją siostrą Agatą (Natalia Zambrzycka), która tak jak on, po rozstaniu z Patrykiem (Konrad Skolimowski), zostanie zupełnie sama! To ich dwójka będzie reprezentować klan Pyrków i na próżno będzie szukać u ich boku Asi i Emila, który również zbliżą się do ich rodziny w nowym sezonie po wakacjach!

Zatem czy związek Asi i Huberta w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach nie przetrwa?! Niekoniecznie, gdyż nowa czołówka może sugerować jedynie wielkie zmiany u Pyrków, które wydarzyły się w ostatnim czasie. Mowa tu oczywiście o zerwanych zaręczynach Agaty i Patryka, który później przerzucił się na Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i odejściu Klary nie tylko od Huberta, ale również z uwielbianego serialu TVP2. Stąd ich nieobecność w nowej czołówce "Barw szczęścia" u boku Pyrków, którzy po wstąpieniu Stasia (Olaf Kasprzyk) do wojska, w rodzinnym domu zostaną sami. Ale nie na długo, gdyż zasilą go dodatkowo właśnie Sokalscy!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze