Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Hubert będzie miał syna! To nie Klara urodzi mu dziecko - ZDJĘCIA

2023-06-15 13:38

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach rodzina Pyrków się powiększy! Mimo iż z rodzinnego gniazda wyfrunęli Wojtek (Jakub Małek), Iwona (Izabela Zwierzyńska) z Wioletką (Aurelia Żarnowiecka), Klara (Olga Jankowska) i Staś (Olaf Kasprzyk), to w ich miejsce pojawią się nowi bohaterowie, dzięki którym dom Pyrków znów będzie tętnił życiem. I w ten sposób w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Hubert (Marek Molak) już nie będzie jednym męskim przedstawicielem rodziny, gdyż w końcu doczeka się syna! Ale to wcale nie Klara będzie jego matką! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Rodzina Pyrków powiększy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Hubert zyska syna

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach u Pyrków wiele się zmieni! Oczywiście, nie będzie co liczyć na powrót kogoś z trójki rodzeństwa, które na dobre postanowiło układać sobie życie z daleka od rodzinnego gniazda. Wojtek wyjechał za swoją ukochaną do Finlandii, Iwona poleciała za karierą do USA, a jej los podzieliła Klara, z kolei Staś wstąpił do wojska. Jednak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej dom Pyrków nie zostanie pusty, a w jego progach nie tylko rozgoszczą się Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak), któremu uda się przekonać do pozostania również Marysię. Wiele wskazuje na to, że Pyrka przekupi córkę odświeżonym domkiem dla lalek i nowym towarzystwem, przez które dziewczynka zapomni o matce i możliwościach, jakie miałaby za oceanem!

A to wszystko przez to, że w sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach do domu Pyrków wkroczą Asia (Anna Gzyra) i Emil (Artem Malashchuk). Mimo iż rodzina Sokalskich najpierw zaczęła spoufalać się ze Zwoleńskimi i Marczakami, ze względu na przyjaźń Emilka z koleżanką z klasy, Emilką (Jessica Frankiewicz), tak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przerzucą się na Pyrków! Szczególnie, że Asia i Hubert będą mieli ze sobą wiele wspólnego, gdyż oboje samotnie będą wychowywać dzieci. Co prawda, los ojca Emila nie będzie znany, tak w przypadku Marysi jej matka postawi na karierę z daleka od najbliższych! I to właśnie sprawi, że Pyrka i Sokalska staną się sobie bardzo bliscy. Do tego stopnia, że aż stworzą razem rodzinę!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert zyska przybranego syna. Jak pokazuje Anna Gzrya na swoim Instagramie, Pyrka od razu zacznie się świetnie dogadywać z Emilem, którego będzie traktować jak własne dziecko! Ojciec Marysi nie tylko będzie się z nim bawił, ale również zarazi go swoją ogromną pasją do muzyki. Na zdjęciach aktorki z planu "Barw szczęścia" widzimy jak Pyrkowie i Sokalscy tworzą jedną szczęśliwą rodzinę. Na fotografii w końcu można dostrzec uśmiechniętego Huberta, który tuli w swoich ramionach nie tylko Marysię, ale również i Emila, który trzyma w ręku ukochaną gitarę byłego muzyka! Czyżby syn Asi poszedł w jego ślady i stworzył zespół na miarę "The Gites"? Tego dowiemy się już niebawem, ale jedno można stwierdzić już teraz! Pyrka będzie miał ogromną frajdę w tym, że może uczyć Emila gry na gitarze, tym bardziej, że chłopiec złapie do muzyki takiego samego bakcyla jak on!

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze