Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Huczna impreza u Pyrków! Takiego grona jeszcze nie było – ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-08 20:04

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w domu Pyrków znów zatętni życie! Mimo iż rodzinny dom opuszczą Wojtek (Jakub Małek), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Klara (Olga Jankowska) i Staś (Olaf Kasprzyk), to Hubert (Marek Molak) i Agata (Natalia Zambrzycka) znajdą sobie za nich zmienników. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Pyrkowi wyprawią u siebie wyjątkową imprezę, na której pojawią się specjalni uczestnicy! I wcale nie mowa tutaj o Tomku Kępskim (Jakub Sokołowski) czy Kamie (Natalia Jędruś), którzy ostatnio gościli u rodzeństwa! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Wielkie świętowanie u Pyrków w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Pojawią się wyjątkowi goście

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w rodzinnym domu Pyrków ponownie zrobi się gwarnie i radośnie. Mimo iż Agata i Hubert musieli pożegnać się z rodzeństwem, które rozjechało się po świecie, gdyż Wojtek poleciał za ukochaną o Finlandii, Iwona i Klara zdecydowały się rozwijać swoje kariery w USA, a Staś postanowił wstąpić do wojska, to długo na pustkę nie będą musieli narzekać. I wcale nie mowa o tym, że u Pyrków na dobre rozgości się Tomek Kępski, który w końcu pozbiera się rozstaniu z Iwoną i nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zacznie budować sobie życie u boku Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) czy Kama, którą Hubert i Marek (Marcin Perchuć) wyrwą z rąk psychola Zbyszka Stawickiego (Piotr Borowski), gdyż Zdrojewska postanowiła zmienić otoczenie!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach u Pyrków odbędzie się wyjątkowa impreza, w której udział wezmą Asia (Anna Gzyra) i Emil (Artem Malashchuk). Mimo iż nowi bohaterowie początkowo zakręcą się obok Emilki (Jessica Frankiewicz), z którą chłopiec będzie chodził wspólnie do klasy, jak również rodziny Zwoleńskich i Marczaków, tak w kolejnych odcinkach na dobre zakręcą się obok Pyrków, gdzie zagoszczą na dłużej! Jak pokazała Anna Gzyra na swojej relacji na Instagramie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Asia i Emil będą gośćmi na ważnym wydarzeniu u Pyrków w ogrodzie, gdzie nie zabraknie kolorowych balonów i pysznych przekąsek, a przede wszystkim miłej atmosfery!

- No słuchajcie, u nas dzisiaj na planie tak imprezowo. Tak pięknie, tak wspaniale. Tutaj proszę bardzo szaleństwa ogrodowe. Tutaj strefa odpoczynku. No u nas się dzisiaj naprawdę dzieje – zdradza Anna Gzyra na wspomnianym nagraniu.

Zatem w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Agata i Hubert nie będą narzekać na brak nudy, a rozpacz po wyjeździe Klary minie bardzo szybko. Nawet u Marysi, która choć początkowo ogromnie będzie tęsknić za mamą do tego stopnia, że będzie chciała z nią zamieszkać z USA, to po pojawieniu się Emila wszystko się zmieni! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej na twarzy Marysi wreszcie zagości uśmiech i radość, że jednak pozostała z tatą i ciocią w Polsce. Tym bardziej, że Pyrkowie skrupulatnie zadbają o to, żeby się nie nudziła!

Barwy szczęścia po wakacjach. Huczna impreza u Pyrków! Takiego grona jeszcze nie było
Najnowsze