Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzina Małgorzaty i Jerzego się powiększy! Nie poradzi sobie w nowej roli - WIDEO

2020-08-05 15:09 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzina Małgorzaty i Jerzego się powiększy! Nie poradzi sobie w nowej roli - WIDEO
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzina Małgorzaty i Jerzego się powiększy! Nie poradzi sobie w nowej roli - WIDEO

Duże zmiany w serialu "Barwy szczęścia" nastąpią w rodzinie Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski). Dom Marczaków przy Zacisznej będzie tętnił życiem, bo pojawią się dzieci. W nowym sezonie "Barw szczęścia" Małgorzata będzie musiała odnaleźć się w roli babci, nie tylko córki Natalii (Maria Dejmek), ale także nowej wnuczki, która dołączy do rodziny. Da się mocno we znaki nie tylko Małgorzacie, lecz również jej mężowi. Zobaczcie WIDEO z planu "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Małgorzata i Jerzy z "Barw szczęścia" w nowych odcinkach po wakacjach 2020 nie zaznają zbyt wielu chwil spokoju. Ich małżeńską sielanką zburzą problemy dzieci oraz wnuków. A dom Małgorzaty przy Zacisznej stanie się schronieniem dla wszystkich bliskich członków ich rodziny. Ta z kolei w nowym sezonie "Barw szczęścia" sporo się powiększy!

Patrz też: 58-letnia gwiazda Barw szczęścia pokazała NAGIE ZDJĘCIE. Adrianna Biedrzyńska wygląda jak nastolatka!

Do Polski wróci bowiem Natalia z córką Leą, która w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2020 będzie wciąż liczyła na wsparcie i pomoc swojej matki. Z kłopotami będzie też nadal przybiegać do Małgorzaty i Jerzego córka Marczaka, Malwina (Joanna Gleń).

Tych nie zabraknie, bo w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Malwinę czeka trudna walka o odzyskanie córki Emilki (Jessica Frankiewicz). Po rozwodzie z Przemkiem (Dobromir Dymecki) musiała oddać córkę byłemu mężowi i jego nowej kochance, Wioletcie Kurzajczyk (Joanna Król). Już jakiś czas temu w "Barwach szczęścia" Malwina odkryła, że Wioletta krzywdzi Emilkę!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzina Małgorzaty i Jerzego się powiększy! Nie poradzi sobie w nowej roli

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

Niestety w nowym sezonie "Barw szczęścia" znów przekona się jak bardzo Emilka zmieniła się przy ojcu i jego partnerce. Dziewczynka zacznie się buntować i używać wulgarnych słów, zwłaszcza kiedy matka spróbuje ograniczyć jej dostęp do gier na konsoli i komórki. Zachowanie Emilki w premierowych odcinkach "Barw szczęścia" da się też we znaki Małgorzacie. Jako kochająca, czuła babcia Lei tak sama będzie traktowała Emilkę, ale córka Malwiny pokaże na co ją stać.

Zobaczcie WIDEO z planu "Barw szczęścia", na którym Małgorzata próbuje okiełznać choć trochę nieposłuszną Emilkę!

Najnowsze