Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Powrót Wilka! Były kochanek Natalii znów będzie ją prześladował

2020-07-27 12:07 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Powrót Wilka! Były kochanek Natalii znów będzie ją prześladował
Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Powrót Wilka! Były kochanek Natalii znów będzie ją prześladował

Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj) wróci do serialu "Barwy szczęścia" i znów zamieni życie Natalii (Maria Dejmek) w koszmar? Nieobliczalny psychopata, który dręczył Natalię i wmówił sobie, że Lea (Lena Sobota) to jego córka wkroczy do akcji w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2020. Po krótkiej odsiadce w więzieniu gdzieś zniknął, ale w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" znów pokaże na co go stać. Będzie prześladował Natalię i jej rodzinę!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Sensacyjny zwrot w "Barwach szczęścia"! Natalia Zwoleńska wróci do Polski z córką Leą w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 i będzie tu już na nią czekał były kochanek. Psychopata Wilk bez trudu odnajdzie Zwoleńską, która ostatnie miesiące spędziła z Niemczech. I tak jak kiedyś nie będzie miał żadnych skrupułów, żeby Natalia była tylko jego.

Widzowie "Barw szczęścia" zapewne pamiętają do czego w przeszłości posunął się nieobliczalny, bezwzględny Wilk. Chora miłość do Natalii sprawiła, że uroił sobie, że Lea jest jego dzieckiem. Nie dawał jej spokoju, nie miał żadnych oporów, by ją dręczyć psychicznie. W końcu trafił za kratki, bo wyszło na jaw, że robi przekręty na duże miliony.  Kiedy Wilk siedział w areszcie to Natalia z rodziną przejęła jego interesy, ale zmusił ją do tego swoimi groźbami.

Patrz też: Glinka odeszła z Barw szczęścia. Znana celebrytka zastąpi Kasię w nowym sezonie po wakacjach 2020?

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Gwiazda Barw szczęścia zmieniła fryzurę. Przerażająca metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej. Nikt jej nie poznał

Psychopata Maciej w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2020 będzie jeszcze bardziej okrutny i bezwzględny. A wszystko po to, żeby Natalia była tylko jego. Już kiedy w miniony sezonie "Barw szczęścia" wyszedł z więzienia, Natalia wpadła w panikę. Zaczęła się bać o siebie i swoje dziecko. W końcu przez Wilka, jego obłąkana kochanka Alina (Emilia Korsak) porwała Leę.

"My od rana na planie @barwyszczescia.official 🤩🤩🤩 Serialowa Natalia raczej za tym Panem nie tęskniła, ja przyznam, że troszkę mi go brakowało😋 @adamszczyszczaj" - napisała Maria Dejmek pod zdjęciem z serialowym Wilkiem.

Powrót Wilka do "Barw szczęścia" dla Natalii oznacza prawdziwy horror! Jak daleko się posunie tym razem szaleniec? Okaże się dopiero w nowych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2020.

Barwy szczęścia odc. 1989. Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj), Natalia (Maria Dejmek)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 1989. Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia. Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj), Natalia (Maria Dejmek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj), Natalia (Maria Dejmek)

Najnowsze