Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iga znów oszaleje?! Wszystko przez straszne sceny z matką - ZDJĘCIA

2020-07-04 21:16 jkk
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iga znów oszaleje?! Wszystko przez straszne sceny z matką - ZDJĘCIA
Autor: tvp/vod Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iga znów oszaleje?! Wszystko przez straszne sceny z matką - ZDJĘCIA

Igę (Ada Fijał) w serialu "Barwy szczęścia" znamy jako chora psychicznie byłą żonę Piotra (Piotr Jankowski). W ostatnim sezonie "Barw szczęścia" tragiczna śmierć Moniczki (Natalia Żyłowska) dobiła ich oboje... Później wydawało się, że Iga wychodzi na prostą - praca w PR i romans z ważniakiem dodały jej skrzydeł. Ale w nowych odcinkach po wakacjach 2020 scenarzyści szykują dla Igi kolejną traumę - gwiazda zapowiada straszne sceny z matką (Marzena Trybała) Marty (Katarzyna Zielińska)! Zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iga znów zapadnie się w swoich szaleństwie? Wszystko przesz rodzinną traumę!

Igę w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 czeka kolejna wielka strata. Najpierw okaże się, że jej kochanek Szubert (Marcin Stec) to zwykły krętacz i oszust, więc jednym ruchem Iga straci pracę i faceta. A to nie jeszcze wszystko...

Ada Fijał opu oblikowała na swoim Instastory wideo, na którym zdradza, że jej bohaterka w "Barwach szczęścia" znów wpadnie w szaleństwo! Wszystko przez starą rodzinną traumę, która odżyje w niej na nowo... Co ją spowoduje? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Barwy szczęścia: Iga (Ada Fijał)
Autor: Instagram

- U Igi znów dramaty - skomentowała wideo na swoim Instastory Ada Fijał. - Słuchajcie, będą się działy rzeczy, o którym się nie śniło nawet filozofom! - powiedziała na Instagramie. 

Gwiazda "Barw szczęścia" zdradziła, że na planie zdjęciowym nagrywa "trudne" sceny z serialowa matką (Marzena Trybała) dramatycznie zmarłej Marty - mamy Ewuni (Gabriela Ziembicka). Czyżby dawna rodzinna trauma Walawskich znów miała wciągną Igę w wir szaleństwa po wakacjach 2020? 

Zobacz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia wróci zupełnie odmieniona! Nie będzie z nią ojca Piotra

Barwy szczęścia: matka Marty (Marzena Trybała)
Autor: Instagram

Najnowsze