Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia wróci zupełnie odmieniona! Nie będzie z nią ojca Piotra

2020-06-07 9:04 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia wróci zupełnie odmieniona! Nie będzie z nią ojca Piotra
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia wróci zupełnie odmieniona! Nie będzie z nią ojca Piotra

Powrót do serialu "Barwy szczęścia" Ewuni (Gabriela Ziembicka) na pewno zaskoczy wszystkich! Na Instagramie jednej z gwiazd "Barw szczęścia" właśnie pojawiły się zdjęcia odmienionej córki Piotra (Piotr Jankowski) i zmarłej Marty (Katarzyna Zielińska), która kilka miesięcy temu razem z ojcem i bratem Miłoszkiem (Jakub Kwinta) wyprowadziła się z osiedla "Pod Sosnami" i zniknęła z serialu. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Ewunia wróci, ale bez Piotra i braciszka. Czyżby w rodzinie Walawskich doszło do kolejnej tragedii?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Ewunia znów pojawi się w serialu "Barwy szczęścia", ale dopiero w następnym sezonie po wakacjach 2020. Niemal rok po wyprowadzce Piotra z dziećmi z osiedla, które dla całej trójki miało być ostatecznym pożegnaniem z dawnym życiem, zupełnie inna Ewa wróci do miejsca, które było dla niej domem. Sama, bez ojca i młodszego brata Miłosza.

Nie będzie już taka sama jak wtedy kiedy w styczniu w 2170 odcinku "Barw szczęścia" żegnała się z ciocią Kasią (Katarzyna Glinka) i Ksawerym (Bartosz Gruchot). Znacznie dojrzalsza i już starsza Ewunia z uroczej, wrażliwej dziewczynki zmieni się w dorastającą nastolatkę, która będzie musiała się zmierzyć z nowymi problemami.

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia zostawi Łukasza! Nie zniesie powrotu jego córki Paulinki i Izy

Zdjęcia Ewy, którą od samego początku w "Barwach szczęścia" gra 12-letnia Gabrysia Ziembicka pojawiły się na profilu Moniki Dryl, czyli serialowej Alicji Umińskiej na Instagramie. Na razie nie są znane okoliczności powrotu Ewy, ani też nie wiadomo dlaczego zabraknie przy niej ojca Piotra i Miłoszka.

Nie jest tajemnicą, że Piotr Jankowski przed rokiem odszedł z "Barw szczęścia", dlatego scenarzyści wymyślili wyprowadzkę Walawskiego i dzieci z osiedla. Przed jakiś czas widzowie byli pewni, że razem z Piotrem odejdą na zawsze także Ewa i Miłoszek.

Pojawienie się Ewy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 może niestety być związane z kolejną tragedią w jej życiu. W przerażających okolicznościach straciła matkę Martę, która została zamordowana przez psychopatę. Później cudem przeżyła wypadek, w którym zginęła jej młodsza siostra Moniczka (Natalia Żyłowska).

Niewykluczone, że teraz coś stanie się z Piotrem... Ale to się wyjaśni w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2020.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina i Franek zostaną rodzicami. Zabiorą Carinie syna Stefanka?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Alicja Umińska (Monika Dryl)
Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Alicja Umińska (Monika Dryl)
	Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Alicja Umińska (Monika Dryl), Łukasz (Michał Rolnicki)
Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Alicja Umińska (Monika Dryl), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia, odc. 2170. Piotr Walawski (Piotr Jankowski), Ewunia (Gabriela Ziembicka), Miłoszek (Jakub Kwinta)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2170. Piotr Walawski (Piotr Jankowski), Ewunia (Gabriela Ziembicka), Miłoszek (Jakub Kwinta)
Barwy szczęścia, odc. 2170. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Miłoszek (Jakub Kwinta), Kasia (Katarzyna Glinka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2170. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Miłoszek (Jakub Kwinta), Kasia (Katarzyna Glinka)
Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)
Najnowsze