„Barwy szczęścia" odcinek 3136 - wtorek, 25.02.2025, o godz. 20.05 w TVP2
Asia będzie mieć już dość zastanawiania się, co przykrego wymyśli dla niej i Emila Marysia po powrocie z USA. W 3136. odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi wyprowadzić się z synem od Huberta. Zrobi to z miłości do niego, by córka nie zrobiła mu znowu piekła. W 3136. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubertowi będzie przykro, że Asia chce się przenieść z Emilem z powrotem do siebie. Ale Sokalska nie będzie widzieć innego wyjścia. Obieca ukochanemu, że to tylko tymczasowe i na pewno jako para przetrwają takie rozstanie.
W 3136. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Emil uzna Huberta za ojca
W 3136. odcinku serialu "Barwy szczęścia" jeszcze tego samego dnia Asia wprowadzi swoje słowa w czyn. Pod nieobecność Huberta powie Emilowi, by się spakował i wytłumaczy, że wyprowadzają się z domu Pyrków. Jej zaskoczony syn zapyta dokąd… Już od tak dawna mieszkają z Hubertem i Agatą (Natalia Zambrzycka), że zdążył zapomnieć o swoim stałym lokum. Nie spodoba mu się decyzja matki i powie jej, że ich dom jest u Pyrków i nigdzie indziej. Asia wprawdzie spróbuje mu wytłumaczyć, że za jej decyzją stoi niechęć Marysi do nich i to, że jest bardzo zazdrosna o swojego tatę, ale Emil zaznaczy, że Hubert jest również jego ojcem.
Zarzuty Emila w stosunku do Asi w 3136. odcinku serialu "Barwy szczęścia"
W 3136. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w sporze z Emilem Asia zwróci mu uwagę, że to przecież nieprawda – Hubert nie jest jego tatą, jednak jej syn wyliczy argumenty, które przemawiają za jego racją. Przypomni mamie, że Pyrka nauczył go grać na gitarze, zabrał go na biwak i wykazuje zainteresowanie jego sprawami, a przede wszystkim on chce, by był jego ojcem, podobnie jak sam Hubert. Asia będzie dalej naciskać na wyprowadzkę, nie zważając na opinię Emila. Chłopak w końcu nie wytrzyma:
- Wszystko się zmieni, jak się wyprowadzimy. Nie chcę, żebyśmy znowu byli sami. Kolejny raz wszystko niszczysz!
Kolejny raz? Co takiego Asia zniszczyła poprzednio? Co jej syn będzie miał na myśli…?
(cytat za: Swiatseriali.interia.pl)