Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2999: Marcin dowie się o ciąży Renaty! Jak zareaguje na wieści, że będzie ojcem?

2024-04-22 8:51

W 2999 odcinku "Barw szczęścia" Marcin (Oskar Stoczyński) w końcu odkryje długo skrywaną tajemnicę Renaty (Anna Mrozowska) i dowie się, że zostanie ojcem! Nie będzie jednak zdawać sobie sprawy z faktu, iż jego ukochana tak naprawdę nie chce tego dziecka. Renata nie podzieli się z nim radosną nowiną, ponieważ kompletnie nie odnajdzie się w nowej sytuacji. Kobieta dostanie nawet propozycję od Dominiki (Karolina Chapko) , by ta rozważyła oddanie jeszcze nienarodzonego dziecka właśnie jej i Sebastianowi (Marek Krupski)! Jak na te ogromne zmiany w życiu zareaguje Marcin i w jaki sposób w 2999 odcinku "Barw szczęścia" odkryje ciąży Renaty? Te wszystkie szczegóły zdradzamy poniżej!

"Barwy szczęścia" odcinek 2999 - czwartek, 9.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Już w 2999 odcinku "Barw szczęścia" ciąża Renaty wyjdzie na jaw i Marcin dowie się, że wkrótce zostanie ojcem! Kodur oszaleje ze szczęścia, gdy znajdzie test ciążowy swojej ukochanej, który okaże się być pozytywny. W ten sposób Marcin dowie się o ciąży Renaty, jednak zacznie zastanawiać się, dlaczego ukochana sama jeszcze nie przekazała mu tak wspaniałych wieści. 

Przypomnijmy, że Renata nie będzie podzielać entuzjazmu swojego ukochanego, ponieważ w odróżnieniu od niego kompletnie nie będzie czuć się gotowa na dziecko. Zajdzie w nieplanowaną, niechcianą ciążę, dlatego w 2997 odcinku "Barw szczęścia" będzie trzymać Marcina na dystans, by ten nie odkrył jej tajemnicy. Niechęć Renaty do jej jeszcze nienarodzonego dziecka sprawi, że Dominika wpadnie na szalony pomysł i zaproponuje jej, by ta rozważyła oddanie malucha jej oraz Sebastianowi. Być może takie rozwiązanie zdejmie z niej ciężar posiadania potomstwa, którego rzekomo tak nie chce mieć.

"Barwy szczęścia", odcinek 2999 - Marcin zostanie ojcem!

Jak na te wszystkie informacje zareaguje Marcin, który bardzo chciałby mieć dzieci? Mężczyzna w 2999 odcinku "Barw szczęścia" będzie wyraźnie rozczarowany tym, że rozmija się ze swoją ukochaną w tak ważnym aspekcie życia jak posiadanie dzieci. Jej reakcja odbierze mu radość z całego momentu, jednak postanowi zrobić wszystko, by Renata spróbowała dostrzec pozytywy w byciu rodzicem. Być może dzięki temu nie wszystko jeszcze stracone? Może instynkt macierzyński obudzi się u niej lada moment! Tego wszystkiego z pewnością dowiemy się już wkrótce! 

Listen on Spreaker.
Najnowsze