Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 3000: Rozwód Pyrków! Prawniczka Klary nie będzie zadowolona obrotem sprawy sądowej - ZDJĘCIA

2024-04-22 8:47

W 3000 odcinku "Barw szczęścia" nastanie długo wyczekiwany rozwód Pyrków! Hubert (Marek Molak) zjawi się na sali w towarzystwie swojego adwokata Klemensa (Sebastian Perdek), z kolei Klarę (Olga Jankowska) będzie reprezentować wyłącznie mecenas Sylwia Paszkowska (Olga Bończyk). Tym bardziej, że w 3000 odcinku "Barw szczęścia" Sylwii nie uda się namówić swojej klientki do intrygi, wymierzonej przeciwko jej mężowi, dzięki czemu rozpad ich małżeństwa nastanie na mocy ich wcześniejszych ustaleń! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 3000 - piątek, 10.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 3000 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się długo wyczekiwana rozprawa rozwodowa Pyrków, na której jednak Klara nie zjawi się osobiście. Pisarkę będzie reprezentować jej prawniczka Sylwia Paszkowska, z kolei Hubert będzie mógł liczyć na wsparcie adwokata Klemensa Góreckiego, zastępującego Natalię (Maria Dejmek). Co prawda, małżonkowie dogadają się ze sobą jeszcze przed rozprawą, gdy Pyrka dzięki Iwonie (Izabela Zwierzyńska) i wynajętemu detektywowi otrzyma niezbite dowody na romans żony, to jednak zrobią to wyłącznie słownie, przez co jego prawnik zacznie mieć poważne obawy, że w ostatniej chwili wszystko może się zmienić i wcale się nie pomyli! A to dlatego, że w 3000 odcinku "Barw szczęścia" takiego scenariusza będzie chciała właśnie Paszkowska!

W 3000 odcinku "Barw szczęścia" Sylwia do ostatniej chwili będzie namawiać Klarę, aby wycofała się z wcześniejszych ustaleń słownych z Hubertem i jednak zawalczyła przeciwko niemu w sądzie, ale pisarka będzie nieugięta! Pyrka zrezygnuje z sądowej batalii i to nie tylko dlatego, że mąż będzie miał przeciwko niej mocniejsze dowody, ale przede wszystkim przez to, że będzie na tym zależało jej kochankowi, który będzie chciał rozpocząć z nią nowe i spokojne życie. Dlatego i Klara zdecyduje się nie zaskakiwać Huberta, szczególnie, że przystanie on na jej warunki. I finalnie w 3000 odcinku "Barw szczęścia" intryga Paszkowskiej nie powiedzie się, gdyż prawniczka złoży w imieniu swojej klientki oświadczenie, w którym zrzeka się jakichkolwiek praw do rodzinnego domu Pyrków, z kolei Hubert nie wystąpi o alimenty i zgodzi się na naprzemienną opiekę nad Marysią (Nina Szumowska), dzięki czemu ich wcześniejsze ustalenia zostaną utrzymane w mocy!

I tym samym w 3000 odcinku "Barw szczęścia" sąd już na pierwszej rozprawie orzeknie rozwód Klary i Huberta na takich samych warunkach, jakie wcześniej sami ustalili. Pyrka wyjdzie z sali z uśmiechem na ustach, dzięki czemu czekające w niepokoju na koniec sprawy Agata (Natalia Zambrzycka) z Asią (Anna Gzyra-Augustynowicz) już będą wiedziały, że wszystko przebiegło po jego myśli. W 3000 odcinku "Barw szczęścia" Pyrkowie nie będą już małżeństwem, a siostra Huberta oficjalnie pobłogosławi jego nowy związek z Sokalską, który spędzi z ukochaną wspólną noc już jako wolny człowiek! A tym samym otworzy swój nowy rozdział w życiu, podobnie jak Klara z Jessiem!

Listen on Spreaker.
Najnowsze