Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2996: Rozwód Klary i Huberta na jej warunkach! Dogada się z kochankiem żony, ale to będzie podstęp?

2024-04-14 19:15

W 2996 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) i Klara (Olga Jankowska) ustalą warunki rozwodu! Co ciekawe obojgu będzie zależało na tym, żeby rozwieść się na pierwszej rozprawie sądowej, bez orzekania o winie. Skąd tak nagła zmiana nastawienia Klary, która porzuciła rodzinę, zażądała od Huberta rozwodu, a nawet porwała ich córkę Marysię (Nina Szumowska), którą wywiozła do USA? Po powrocie z Ameryki w 2996 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zapowie swojemu prawnikowi Klemensowi (Sebastian Klemens), że dogadał się z Klarą i jej kochankiem Jessiem. Czy to będzie podstęp ze strony Klary? Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2996 - poniedziałek, 6.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Rozwód Klary i Huberta w 2996 odcinku "Barw szczęścia" będzie już przesądzony, bo Pyrkowie dogadają się, że chcą rozwieść się bez ciągania po sądach już na pierwszej rozprawie! Czemu tak nagle Klara zmieni front? Nie bez znaczenia będzie miał fakt, że Hubert dostanie dowód zdrady żony, detektyw dostarczy mu zdjęcia kochanka Klary. Tym samym stanie się jasne, że pisarka w USA ma romans, który trwa już od dłuższego czasu.

Po powrocie z Ameryki Hubert w 2996 odcinku "Barw szczęścia" opowie Agacie (Natalia Zambrzycka) jak przebiegło jego spotkanie z Klarą i jej nowym facetem. Przyzna siostrze, że w dogadaniu się z żoną pomógł mu Jessie, któremu też bardzo zależy, żeby Klara jak najszybciej się rozwiodła.

- Jessie to projektant mebli. Fajny. Poznali się na planie tego serialu, do którego Klara pisze scenariusz. On tam konsultował scenografię. Wygląda na to, że Klara jest z nim szczęśliwa. Dzięki temu gościowi szybko i w miarę bezboleśnie ustaliliśmy wszystkie szczegóły rozwodu - wyjaśni Hubert, którego cytuje portal świataseriali.interia.pl.

Ustalenia Klary i Huberta przed rozwodem! Co z domem i opieką nad Marysią?

Czy to możliwe, by Klara w 2996 odcinku "Barw szczęścia" odpuściła Hubertowi, zgodziła się rozwód bez orzekania czyja to wina? Klemens, który prowadzi sprawę rozwodową Pyrki będzie przekonany, że kryje się za tym coś więcej, że żona Huberta chce uśpić jego czujność i szykuje coś jeszcze, ostateczną zagrywkę na sali sądowej! Ostrzeże Huberta, że nie powinien wierzyć żonie.

- Powiem szczerze: w mojej ocenie to jest błąd z pańskiej strony - oceni Klemens, który w 2996 odcinku "Barw szczęścia" wypyta Huberta o ustalenia z Klarą. W grę będzie wchodziła bowiem nie tylko opieka nad Marysią, ale także alimenty i prawo własności domu Pyrków przy Zacisznej.

- Ona zrzeka się roszczeń do domu, ja w zamian nie będę występował o alimenty i nie będę robił problemów przy podziale opieki nad Marysią - powie mu Hubert, który obietnic Klary nie będzie miał nawet na piśmie, nie podpiszą bowiem żadnej umowy przed rozwodem. To tylko utwierdzi Klemensa w przekonaniu, że Klara coś kombinuje.

- Sąd w wyroku rozwodowym nie ma obowiązku orzekania o podziale majątku. To się raczej odbędzie w odrębnym postępowaniu. A wtedy ona może zmienić zdanie - uprzedzi Huberta jego prawnik, lecz Pyrka podejmie ryzyko.

Podczas rozwodu Klary i Huberta w jednym z kolejnych odcinków "Barw szczęścia" jej prawnika Sylwia Paszkowska (Olga Bończyk) złoży oświadczenie w sprawie domu, z którego wynikać będzie, że Klara zrzeka się jakichkolwiek praw do niego. Hubert z kolei potwierdzi, że zgadza się na naprzemienną opiekę nad Marysią.

M jak miłość. Aneta ukryje przed Olkiem tajemnicę Wojtka Majera! Nowy lekarz z kliniki będzie poważnie chory?
Listen on Spreaker.
Najnowsze