Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2949: Kasia po napadzie zostawi Łukasza! Zabierze dzieci i ucieknie do Hiszpanii - ZDJĘCIA

2024-02-27 12:17

W 2949 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) nie wytrzyma dłużej z Łukaszem (Michał Rolnicki)! Po brutalnym napadzie, próbie porwania na oczach przerażonych dzieci, wygarnie mężowi, co myśli o tym, że ciągle naraża ich rodzinę na niebezpieczeństwo. Kolejny raz Sadowski podpadnie mafii, wsadzi do więzienia przestępcę Dwoickiego, a Kasię i dzieci wystawi jego bandytom! Będą tylko wabikiem na gangsterów. Wściekła Kasia w 2949 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że nie chce dłużej być z kimś takim jak Łukasz. Zostawi go, zabierze dzieci i ucieknie do Hiszpanii. Co będzie dalej? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2949 - wtorek, 27.02.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Napad na Kasię i próba porwania przez ludzi Dwoickiego w 2949 odcinku "Barw szczęścia" przeleje czarę goryczy, zaważy na decyzji Sadowskiej o rozstaniu z Łukaszem! Dziennikarz rozpocznie otwartą wojnę z mafią, w trakcie konferencji prasowej Sadowski głośno oskarży Dwoickiego o oszustwo i przekaże zebrane dowody policji. A gdy biznesmen zostanie aresztowany, bliskich Łukasza w Brzezinach odwiedzą bandyci. Kasia zostanie brutalnie zaatakowana i to na oczach przerażonych dzieci!Po mrożących krew w żyłach wydarzeniach Kasia w 2949 odcinku "Barw szczęścia" wyładuje całą złość na mężu. Nie zważając na to, że policja z Majakiem (Łukasz Borkowski) na czele dyskretnie chroniła rodzinę dziennikarza, który pogrążył Dwoickiego, wsadził przestępcę do więzienia. - Nareszcie odebrałaś! Wszystko w porządku, nic się nie wydarzyło? - zapyta Łukasz, który przez długi czas nie będzie mógł dodzwonić się do Kasi. - Wydarzyło się. Dużo się wydarzyło!

- Nic wam nie jest?

- Łukasz, chcieli nas porwać! Była szarpanina, policja! Na szczęście już jesteśmy bezpieczni...

- Ale nic ci się nie stało? Ani dzieciom?

- Dzieci są przerażone! Ale są całe i zdrowe!

- Kasiu, przepraszam...

- Czy ty masz świadomość, że oni mogli nie tylko nas porwać, ale też...

- Tak, ale po to była tam policja

- Łukasz, byliśmy tylko wabikiem! Po to, żeby złapać tych przestępców! Ja już nie chcę o tym rozmawiać! - krzyknie Kasia ze łzami w oczach, bo w 2949 odcinku "Barw szczęścia" straci już cierpliwość do męża, który nie pierwszy raz ściąga na nią zagrożenie, pakuje się w kłopoty.  - Przyjadę na lotnisko...

- Nie, nie przyjeżdżaj! Daj nam spokój! - postawi sprawę jasno Kasia, a sprzeciw Łukasza w 2949 odcinku "Barw szczęścia" na niewiele się zda. - A dzieci? Jak mam dać wam spokój? Przecież to też są moje dzieci!

- Dobrze, to mi daj spokój! Na zawsze! - doda Kasia, która zostawi Łukasza i będzie gotowa ostatecznie zakończyć ich małżeństwo.

Barwy szczęścia. Nowonarodzona Rozalka skradnie serce Marczaków
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze