Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2908: Hubert zlituje się nad Klarą! Po odzyskaniu Marysi wszystko się zmieni - ZDJĘCIA

2023-12-10 20:08

W 2908 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) po odzyskaniu Marysi (Nina Szumowska) i powrocie z córką do Polski, zmieni swój stosunek do Klary (Olga Jankowska). Pyrka dowie się o załamaniu psychicznym żony, które doprowadzi ją do psychiatryka i zdecyduje się na zmianę w swoich żądaniach. Oczywiście, w 2908 odcinku "Barw szczęścia" Hubert wciąż będzie chciał rozwodu, ale poprosi Natalię (Maria Dejmek), aby wycofała z sądu inny wniosek, który złoży tylko po to, aby odzyskać córkę! A wszystko przez to, że nie będzie chciał żerować na jej obecnym stanie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2908 - czwartek, 21.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2908 odcinku "Barw szczęścia" Hubert w końcu odetchnie z ulgą, gdyż uda mu się odzyskać porwaną Marysię. Zdradzamy, że Klara bez wiedzy wszystkich zjawi się w Polsce, gdzie zabierze rzeczy córki, po czym odbierze ją ze szkoły, a następnie ślad po nich zaginie. Agata (Natalia Zambrzycka) dopiero po fakcie dowie się o uprowadzeniu bratanicy przed własną matkę i choć zacznie obarczać winą Kujawiak (Karina Seweryn) i poprosi o pomoc Kodura (Oskar Stoczyński), to niewiele tym wskóra, gdyż oboje wstawią się za Klarą. I dopiero po powrocie Huberta do Polski i rozpoczęciu procedury odebrania jego żonie praw rodzicielskich, Marcin przystąpi do akcji i odnajdzie Pyrki na liście pasażerów lecących z Lyonu do Miami na Florydzie. A następnie w 2905 odcinku "Barw szczęścia" doprowadzi do ich zatrzymania na amerykańskim lotnisku, gdzie Klara dozna załamania psychicznego i trafi do psychiatryka!

I już w 2905 odcinku "Barw szczęścia" Hubert ponownie wyleci do USA, aby odebrać córkę, która będzie czekać na niego na lotnisku cała i zdrowa. I ten fakt sprawi, że po powrocie do Polski, Pyrka zupełnie inaczej podejdzie do sprawy z Klarą, która wcześniej złoży pozew o rozwód, a on o pozbawienie jej praw rodzicielskich do Marysi. Dlatego w 2908 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl zjawi się w kancelarii Natalii (Maria Dejmek) i poprosi swoją prawniczkę, aby wycofała ostatni wniosek z sądu. I choć Pyrka będzie chciał rozwodu z żoną, to postanowi jednak nie odbierać jej praw do córki!

- Rozwód tak, ale... nie chciałbym Klarze dokładać kłopotów... Chcę uniknąć w przyszłości takich stresów, obronić przed tym córkę, ale z drugiej strony nie chcę dobijać Klary. Teraz jest chora, niestabilna, ale jest i zawsze była dobrą matką. A Marysia jest cała i zdrowa - wyjaśni jej Hubert.

Jednak już w 2908 odcinku "Barw szczęścia" postanowi zacząć nowe życie, podobnie z resztą jak jego siostra Agata. I choć Pyrka poleci jej, aby otworzyła się na miłość do Ignacego (Olaf Staszkiewicz), to sam również postanowi pójść za swoją radą. Tym bardziej, że po powrocie do domu zauważy jak Marysia aż klei się do Asi (Anna Gzyra – Augustynowicz), która w ostatnim czasie im obojgu stanie się bardzo bliska. I już w 2909 odcinku "Barw szczęścia" Hubert postanowi coś z tym zrobić i zaprosi Sokalską na wspólny stand-up. A samotna Asia oczywiście przyjmie jego zaproszenie i wiele wskazuje na to, że na jednym ich spotkaniu się nie skończy, a Soklaska na dobre zajmie miejsce Klary u boku Pyrki!

Barwy szczęścia. Klara zażąda od Huberta rozwodu! Naśle na niego prawniczkę
Listen on Spreaker.
Najnowsze