Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2861: Zaskakujący finał spotkania Bożeny i Karoliny! Zrozumie kochankę męża - ZDJĘCIA

2023-09-28 15:40

W 2861 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) spotka się z Karoliną (Marta Dąbrowska) po pretekstem wręczenia jej preferencji od Bruna (Lesław Żurek). Stańska nie będzie miała do Rożańskiej żadnych pretensji, choć po odejściu recepcjonistki, to na nią spadną wszystkie jej obowiązki, które będzie musiała pogodzić z opieką nad Tadziem (Józio Trojanowski). Jednak w 2861 odcinku "Barw szczęścia" Bożena w pełni zrozumie Karolinę, a nawet stanie po jej stronie. Ale wtedy wydarzy się coś, co zmieni wszystko... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2861 - poniedziałek, 16.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2860 odcinku "Barw szczęścia" Bożena wróci do Warszawy, gdy dowie się od męża o nagłym odejściu Karoliny. Tym bardziej, że Stański uświadomi ją, że pod nieobecność recepcjonistki i braku jej zastępczyni, będzie musiał zostać w hotelu na dłużej i szybko nie wróci do nich na Mazury. Wówczas to Stańska postanowi przybyć mężowi z odsieczą i wspólnie z rodzicami i Tadziem wrócą do stolicy. Bożena zdecyduje się nieco odciążyć męża, gdyż dopadną ją wyrzuty sumienia za to, że wszystko spadło na jego głowę. I w 2861 odcinku "Barw szczęścia" przejmie obowiązki Karoliny, choć trudno będzie jej je pogodzić z opieką nad Tadziem...

Wówczas w 2861 odcinku "Barw szczęścia" przemiana Bożeny się skończy, gdyż Stańska ponownie zacznie namawiać męża na sprzedaż hotelu. A gdy on kolejny raz się na to nie zgodzi, to między małżonkami znów wybuchnie poważna kłótnia, po której Bożena wyjdzie nieco odreagować. I po pretekstem wręczenia Karolinie referencji od męża w 2861 odcinku "Barw szczęścia" spotka się z Różańską, aby osobiście podziękować jej za dotychczasową współpracę. Ale to nie wszystko, gdyż Stańska jak podaje swiatseriali.interia.pl zdecydowanie stanie po stronie Karoliny, którą doskonale zrozumie. A to dlatego, że sama również najchętniej chciałaby uciec z hotelu i już nigdy do nie wracać!

Tyle tylko, że w 2861 odcinku "Barw szczęścia" Bożena wciąż nie będzie świadoma, że Karoliną kierują zupełnie inne pobudki. A w całej sprawie wcale nie chodzi o Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz) tylko o jej męża, w którym się zakochała i wdała się w płomienny romans!

- Przepraszam, Bożenko. Za wszystko - wypali nagle Karolina.

- Nie musisz mnie przepraszać - uśmiechnie się Bożena.

- Muszę... Wybacz mi, proszę - powtórzy Różańska, po czym w 2861 odcinku "Barw szczęścia" zaleje się łzami i ucieknie. Tyle tylko, że swoim dziwnym zachowaniem w 2861 odcinku "Barw szczęścia" ogromnie już nie tylko zszokuje, ale i zaniepokoi Stańską...

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze