Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2860: Szokujący powrót Bożeny do Warszawy! Nie zostawi Bruna - ZDJĘCIA

2023-09-28 12:33

W 2860 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) wróci na Warszawy! Stańska dowie się o nagłym odejściu Karoliny (Marta Dąbrowska) i natychmiast zjawi się w gabinecie Bruna (Lesław Żurek), aby pomóc mu zarządzać hotelem. W 2860 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zacznie mieć wyrzuty sumienia względem męża i postanowi się zrehabilitować, dlatego spakuje całą rodzinę i wspólnie z rodzicami i Tadziem (Józio Trojanowski) przeprowadzą się z Mazur już na dobre! Jak zareaguje na to Bruno? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2860 - piątek, 13.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2860 odcinku "Barw szczęścia" Karolina postanowi ostatecznie odejść z hotelu Stańskich i to jeszcze w okresie wypowiedzenia! Po kolejnej upojnej nocy z Brunem, którą tym razem spędzą nie w gabinecie Stańskiego tylko w jednym z hotelowych pokoi, Różańska zrozumie, że ich związek nie ma żadnego sensu! A to dlatego, że nad ranem, gdy zacznie się ubierać, natknie się na portfel szefa, w którym odnajdzie zdjęcie szczęśliwej rodziny Stańskich. Widok Bożeny i Tadzia w ramionach Bruna będzie dla niej niczym wstrząs, po którym uzna, że nie ma dla nich żadnej przyszłości, gdyż kochanek nie zostawi przecież dla niej swoich najbliższych. I dlatego w 2860 odcinku "Barw szczęścia" zdecyduje się uciąć z Brunem wszelkie kontakty, zarówno te prywatne, jak i zawodowe!

Oczywiście, w 2860 odcinku "Barw szczęścia" Bruno jak podaje swiatseriali.interia.pl za wszelką cenę będzie próbował zatrzymać Karolinę, ale tym razem Różańska mocno postawi na swoim i już nie zmieni decyzji. A gdy Stański podpisze dokumenty, zwalniające recepcjonistkę ze świadczenia pracy, to natychmiast zniknie ona z hotelu, a Bruno zorientuje się, że został sam. W 2860 odcinku "Barw szczęścia" Stański poprosi Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), aby chwilo przejęła obowiązki Karoliny, ale oczywiście nie zdradzi jej prawdziwych powodów odejścia recepcjonistki!

- Co się stało? Dlaczego Karolina odeszła teraz, tak nagle? - zapyta zszokowana Oliwka.

- Taką podjęła decyzję, a ja postanowiłem jej w tym nie przeszkadzać - powie tajemniczo Bruno.

W tym momencie w 2860 odcinku "Barw szczęścia" Stański skontaktuje się z żoną i zawiadomi ją o nagłym odejściu Różańskiej. Oczywiście, również i Bożenie nie zdradzi, dlaczego Karolina tak nagle postanowiła odejść, a jedynie wyjaśni, że w związku z zaistniałą sytuacją, nie wróci zbyt szybko na Mazury.

- Ten hotel cię za wiele kosztuje - uzna Bożena.

- Nie, kochanie. Ten hotel na nas zarabia. Dlatego ktoś musi się nim zająć... Rozmawialiśmy o tym wiele razy. Nie mam ochoty na kolejną kłótnię - powie stanowczo Stański.

Niedługo po zakończonej rozmowie w 2860 odcinku "Barw szczęścia" w gabinecie Bruna niespodziewanie zjawi się Bożena! Widok żony ogromnie zaskoczy Stańskiego tym bardziej, iż dowie się, że postanowiła zostać w stolicy na dłużej wraz z całą rodziną, którą zabrała ze sobą z Mazur! A to dlatego, że zrozumie swój błąd i postanowi go naprawić, czym jeszcze bardziej zszokuje męża, który będzie miał jednak na sumieniu zdecydowanie więcej niż ona! Ale mimo tego wciąż do niczego się jej nie przyzna...

- Co ty tu robisz? - zdziwi się Bruno.

- Pomyślałam, że potrzebne ci wsparcie. Stawimy czoło problemom razem. Jak kiedyś - uśmiechnie się Stańska, po czym doda - Przyjechaliśmy wszyscy. Rodzice rozpakowują się w mieszkaniu. Tadzio jest z nimi... Wiem, jak ci tu było źle samemu. Nie powinnam na to pozwolić!

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze