Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2860: Koniec Sadowskich! Kasia już dłużej nie wytrzyma z Łukaszem - ZDJĘCIA

2023-09-30 20:24

W 2860 odcinku "Barw szczęścia" małżeństwo Sadowskich zawiśnie na włosku! Wszystko za sprawą Krymskiej (Sylwia Sokołowska), wdowy po zmarłym gangsterze, która odkryje, gdzie mieszka naczelny "Szoku" i zacznie go nachodzić. Wówczas w 2860 odcinku "Barw szczęścia" dla Kasi (Katarzyna Glinka) to będzie już za dużo! Szczególnie, że Łukasz (Michał Rolnicki) będzie już narażał nie tylko swoje życie, ale również jej i Ksawerego (Bartosz Gruchot). I choć Sadowski zacznie obiecywać żonie, że skończy z kryminałem, to tym razem sprawy zajdą już za daleko... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2860 - piątek, 13.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2860 odcinku "Barw szczęścia" w redakcji "Szoku" pojawi się Krymska. Wdowa po zmarłym gangsterze, który zginie w trakcie ostatniej akcji, opisywanej i relacjonowanej przez Sadowskiego i Modrzyckiego (Piotr Ligenza) najpierw zażąda sprostowania od gazety, a następnie zacznie namawiać naczelnego do napisania książki o mafii. I choć Łukasz przekieruje ją w tej sprawie do Błażeja, to Krymska będzie chciała pracować wyłącznie z nim. A gdy Sadowski się nie zgodzi i odeśle ją z kwitkiem, to po kilku godzinach kobieta zjawi się przed jego domem w Brzezinach, czym ogromnie zszokuje Kasię. Tym bardziej, że w 2860 odcinku "Barw szczęścia" zacznie ponawiać swoją propozycję i da naczelnemu jasno do zrozumienia, że tak łatwo nie odpuści!

W 2860 odcinku "Barw szczęścia" Krymska będzie kusić Sadowskiego na wszelkie możliwe sposoby. Kobieta zacznie go przekonywać, że jest w posiadaniu ciekawych informacji nie tylko na temat oprawców jej męża, ale również Stelli (Edyta Herbuś), prostytutki, której sprawę kiedyś sam opisywał. I choć propozycja wdowy po zmarłym gangsterze zacznie kusić Sadowskiego, to dla dobra bliskich jej nie przyjmie! A to dlatego, że Kasia już wcześniej urządzi mu karczemną awanturę, gdy Łukasz i Ksawery znajdą się w centrum mafijnych porachunków, przez co dziennikarz narazi nie tylko swoje życie, ale i ich syna. Jednak już sam przyjazd Krymskiej w 2860 odcinku "Barw szczęścia" przelej czarę goryczy nawet mimo tego, iż naczelny ponownie odmówi kobiecie!

W 2860 odcinku "Barw szczęścia" Kasia jak podaje swiasteriali.interia.pl wścieknie się nie na żarty i jak tylko Krymska odejdzie, to ponownie zaatakuje swojego męża. Sadowska będzie miała już serdecznie dość tego, że Łukasz znów pakuje ich w poważne kłopoty tym bardziej, że wcześniejsze doświadczenia niczego go nie nauczą. I będzie pewna, że po sprawie wdowy po zmarłym gangsterze będzie kolejna, a ona już tego nie wytrzyma!

- To się nigdy nie skończy! Jedna kryminalna historia pociąga za sobą kolejną. I tak bez końca - wyrzuci mu prosto w twarz.

Oczywiście, Łukasz w 2860 odcinku "Barw szczęścia" zacznie uspokajać żonę i zapewniać ją, że nie przyjmie od Krymskiej żadnego zlecenia, ale Kasia nie będzie mogła być spokojna, wiedząc, że osoby, powiązane z mafią odkryły, gdzie mieszkają. To będzie dla niej zdecydowanie za dużo!

- Żona gangstera jeździ za tobą, a ja mam być spokojna? Ona wie, gdzie mamy zamieszkać! Najpierw zabrałeś naszego syna w sam środek mafijnych porachunków, a teraz... Nie, tym razem to zaszło za daleko - Sadowska postawi sprawę jasno.

Barwy szczęścia. Porwanie Kasi! Bandyci zgarną ją na oczach Ksawerego i Paulinki
Listen on Spreaker.
Najnowsze