Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2856: Bohaterska akcja Łukasza! Narazi Ksawerego na śmiertelne niebezpieczeństwo - ZDJĘCIA

2023-09-21 15:01

W 2856 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) zaangażuje się w śledztwo przeciwko mafii i Bondzie (Maciej Kosmala). A za namową Modrzyckiego (Piotr Ligenza) weźmie udział w niebezpiecznej akcji, która zakończy się koszmarną strzelaniną i policyjnym pościgiem po ulicach miasta. I choć w 2857 odcinku "Barw szczęścia" Sadowski zostanie okrzyknięty bohaterem "Szoku", to Kasia (Katarzyna Glinka) nie daruje mu, że naraził życie Ksawerego (Bartosz Gruchot). Szczególnie, że bandyci na tym nie poprzestaną! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2856 - poniedziałek, 9.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2856 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz będzie miał pełne ręce roboty po powrocie z Hiszpanii od Paulinki (Lena Jastrzębska) i Izy (Agnieszka Warchulska). I to nie tylko przez to, że w redakcji "Szoku" będzie musiał rozwiązać konflikt Modrzyckiego z Alicją Umińską (Monika Dryl), ale przede wszystkim, że Błażej namówi go do udziału w niebezpiecznym śledztwie przeciwko mafii, robiącej przekręty na akcyzach i Bondzie, odpowiedzialnego m.in. za śmierć Prota (Andrzej Michalski) i próbę wrobienia we wszystko Jowity (Magdalena Żak). Oczywiście, naczelny przyjmie to wyzwanie, szczególnie iż, zacznie dopingować go do tego Wangel (Marek Kałużyński). W przeciwieństwie do Kasi, która nie pochwali tego pomysłu! I słusznie, gdyż w 2856 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz narazi dla sprawy nie tylko swoje życie, ale i Ksawerego!

W 2856 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl współpraca Łukasza i Błażeja przyniesie pożądany efekt, gdyż dziennikarze zrobią świetny materiał, a przy okazji przyczynią się do złapania kilku bandytów. Wangel będzie zachwycony efektami prac i natychmiast zdecyduje, aby opublikować w sieci bogato ilustrowany zdjęciami tekst "Policja rozbija alkoholową mafię" i filmik z likwidacji przez policję nielegalnej rozlewni alkoholu, nakręcony przez Sadowskiego i Modrzyckiego.

- Widziałem, że się wkręciłeś, szefuńciu - zauważy Błażej.

- Jest robota, to się robi - uzna Łukasz.

- Widać, że cię to bardziej jara, niż siedzenie za biurkiem - stwierdzi Modrzycki.

Chwilę później w 2856 odcinku "Barw szczęścia" na materiał natrafi również zaniepokojona Kasia, która od razu skontaktuje się z mężem i poprosi, aby na siebie uważał. Jednak Łukasz zapewni ją, że nie ma się czym martwić, gdyż wszystko tylko tak niebezpiecznie wyglądało, a w rzeczywistości nic im nie groziło. Ale nie na długo!

- Oglądałam zdjęcia... To nie wyglądało na bezpieczną akcję - westchnie Kasia.

- Modrzycki wie, jak podkręcić materiał, ale uwierz mi... My trzymaliśmy się na uboczu - uspokoi ją.

Następnie w 2856 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz pójdzie odebrać Ksawerego ze szkoły i postanowi spędzić z nim męski dzień. Tyle tylko, że w tej samej chwili do Sadowskiego zadzwoni Modrzycki i poinformuje go o spotkaniu bandziorów w parku. I choć w pierwszej chwili naczelny nie będzie chciał się na to zgodzić, to gdy dowie się, że jest mowa o miejscu, do którego i tak miał się wybrać z synem, to ostatecznie na to pójdzie. Jednak nie przewidzi, że będzie to o wiele bardziej niebezpieczna akcja, gdyż w grę wejdzie strzelanina i dramatyczny pościg policji! A jego syn znajdzie się w samym centrum wszystkiego!

- Po dzisiejszych zatrzymaniach zagotowało się. Na mieście ma się odbyć spotkanie grubych ryb. Chyba będą od nowa dzielić rynek. Wiem, gdzie odbędzie się to spotkanie - zrelacjonuje Modrzycki, po czym doda - Potrzebuję kogoś do obserwacji na zewnątrz...

- Nie ma opcji. Jestem z synem - przyzna Sadowski, a gdy finalnie się zgodzi i wspólnie z synem uda na miejsce, to natychmiast do niego krzyknie - Na ziemię! Szybko!

Na szczęście, w 2856 odcinku "Barw szczęścia" Ksaweremu nic się nie stanie, a Łukasz sam obezwładni i schwyta napastnika, biegnącego wprost na swojego syna! Dzięki temu Sadowski zostanie okrzyknięty bohaterem i przyjmie od kolegów z "Szoku" owacje na stojąco, ale jego sukces nie wszystkim się spodoba! I nie mowa tu tylko o Błażeju, który będzie mu najzwyczajniej zazdrościł i uzna, że przyjdzie słono zapłacić mu za zgrywanie bohatera, ale przede wszystkim o Kasi!

Choć w 2857 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz i Ksawery wrócą do domu cali i zdrowi, to Kasia nie daruje mężowi, że naraził ich syna na poważne niebezpieczeństwo. Szczególnie, że sama będzie ostrzegała Sadowskiego, że ta sprawa może się wymknąć spod kontroli i wcale się nie pomyli. A dziennikarz otrzyma reprymendę również i od Marcina Kodura (Oskar Stoczyński), który da mu jasno do zrozumienia, że to policja zajmuje się łapaniem przestępców, o czym Łukasz faktycznie słono się przekona! A to dlatego, że po wyjściu z komisariatu zaczepi go Bonda, który zacznie mu otwarcie grozić! I już w 2860 odcinku "Barw szczęścia" w redakcji "Szoku" pojawi się Krymska (Sylwia Sokołowska), wdowa po gangsterze, który zginął w trakcie ostatniej akcji. Kobieta zacznie namawiać Sadowskiego, aby wspólnie napisali książkę o mafii, a gdy dziennikarz jej odmówi, to żona mężczyzny odnajdzie go w domu w Brzezinach. A Kasia kolejny raz oskarży męża, że ściąga śmiertelne niebezpieczeństwo na całą ich rodzinę! I niestety, znów się nie pomyli, bo sama padnie ich ofiarą...

Barwy szczęścia. Porwanie Kasi! Bandyci zgarną ją na oczach Ksawerego i Paulinki
Najnowsze