Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2845: Rozstanie Sadowskich! Łukasz wybierze Izę i córkę Paulinkę - ZDJĘCIA

2023-09-19 15:14

W 2845 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) zostawi Kasię (Katarzyna Glinka) i Ksawerego (Bartosz Gruchot)! Sadowski wybierze Paulinkę (Lena Jastrzębska) i wspólnie z córką i jej matką Izą (Agnieszka Warchulska) wylecą do Hiszpanii, gdzie zaczną nowe życie. W 2845 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz czule pożegna się z bliskimi tym bardziej, że nie będzie wiadome, kiedy wróci! A to dlatego, że Paulinka już nie będzie chciała go im oddać! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2845 - piątek, 22.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2845 odcinku "Barw szczęścia" rodzinę Sadowskich będzie czekać długa rozłąka! A to dlatego, że osoba zastępująca Izę na kontrakcie w Barcelonie się nie sprawdzi, przez co Małek ponownie otrzyma ofertę pracy, którą tym razem przyjmie. Przypomnijmy, że z uwagi na Paulinkę, która nie chciała jechać do Hiszpanii, malarka odrzuciła pierwszą propozycję, ale drugi raz nie popełni tego błędu i zdecyduje się wyjechać nawet wbrew woli córki! Wówczas do akcji włączy się Łukasz, który bez konsultacji ze swoją rodziną, zaproponuje, że również może polecieć z nimi do czasu aż Paulinka nie zaaklimatyzuje się w nowym miejscu. W tym momencie córka zmieni zdanie, co do wyjazdu, a gdy już przeciągnie ojca na swoją stronę, to w 2845 odcinku "Barw szczęścia" już nie będzie chciała go oddać!

W 2845 odcinku "Barw szczęścia" Izę zszokuje ilość rzeczy, którą spakował Łukasz na ich wspólny wyjazd. Nie inaczej będzie w przypadku Kasi, ale Paulinka nie będzie widziała w tym żadnego problemu! A to dlatego, że ogromnie zapragnie, aby ojciec został w Barcelonie jak najdłużej z daleka od żony i syna!

- Mówiłam, że Łukasz zabrał tyle rzeczy jakby jechał przynajmniej na miesiąc - zaśmieje się Kasia.

- A ja się cieszę, że z nami jedzie. I chce, żeby został jak najdłużej - przyzna Paulinka, po czym w 2845 odcinku "Barw szczęścia" zacznie wymieniać miejsca, które mogliby zwiedzić razem.

- Posłuchaj, w Barcelonie jest tyle atrakcji, że to można by i rok zwiedzać i tak nie starczy na to wszystko czasu, wiesz? - wyjaśni jej Łukasz, co Paulinka od razu podchwyci - Możesz zostać z nami na rok, prawda mamo?

W tym momencie w 2845 odcinku "Barw szczęścia" mina Kasi zrzednie, gdyż żona Łukasza zda sobie sprawę, że Paulinka tak łatwo nie odda jej męża! Na szczęście, dla niej po jej stronie stanie Iza, ale dziewczynka tak łatwo się nie podda!

- No nie bardzo. Tata ma tutaj Kasię, Ksawcia. Poza tym, pracę, wiesz - wytłumaczy jej Iza.

- No właśnie, my byśmy się tutaj zapłakali z tęsknoty przez rok - wtrąci się Kasia.

- No ja myślę - skwituje Sadowski.

- A ja się cieszę, że z nami jedziesz i zrobię wszystko, abyś został jak najdłużej! - zapowie stanowczo Paulinka.

- Cieszę się, ale zostanę tyle, ile będę mógł, okej? - Łukasz postawi sprawę jasno, czym w 2845 odcinku "Barw szczęścia" skutecznie zamknie usta córce! Ale czy na długo? Czy Paulinka zaakceptuje decyzję ojca, a może na miejscu zrobi wszystko, aby jednak na nią wpłynąć? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Porwanie Kasi! Bandyci zgarną ją na oczach Ksawerego i Paulinki
Najnowsze