Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2860: Koszmar Sadowskich! Żona gangstera zacznie stawiać Łukaszowi warunki - ZDJĘCIA

2023-09-25 22:10

W 2860 odcinku "Barw szczęścia" w redakcji "Szoku zjawi się Krymska (Sylwia Sokołowska). Wdowa po zmarłym gangsterze, o którym stanie się głośno za sprawą artykułu Sadowskiego (Michał Rolnicki) i Modrzyckiego (Piotr Ligenza) zażąda od naczelnego sprostowania, gdyż w przeciwnym razie pójdzie do sądu! Ale to nie wszystko, gdyż w 2860 odcinku "Barw szczęścia" Krymska zacznie nakłaniać Łukasza do napisania książki o mężu, a gdy on się na to nie zgodzi, to zjawi się przed domem Sadowskich w Brzezinach! I tak łatwo mu nie odpuści! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2860 - piątek, 13.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2860 odcinku "Barw szczęścia" nie umilkną echa bohaterskiej akcji Łukasza. Zdradzamy, że Sadowski wraz z synem (Bartosz Gruchot) znajdą się w samym centrum policyjnej obławy na grupę gangsterów, którzy po artykule i filmiku naczelnego i Modrzyckiego zaczną ustalać nowe warunki gry. W efekcie śmierć poniesie m.in jeden z nich, a już w 2860 odcinku "Barw szczęścia" w redakcji "Szoku" pojawi się jego żona! Krymska natychmiast zażąda od Umińskiej (Monika Dryl) rozmowy z Sadowskim, a gdy w końcu się na niego doczeka, to jak podaje swiatseriali.interia.pl od razu go zaatakuje!

- Jak mogliście tak napisać o moim mężu? Szargać jego pamięć! - krzyknie mu prosto w twarz.

- Nasze informacje są zawsze rzetelne i sprawdzone - wyjaśni jej Łukasz.

Wówczas w 2860 odcinku "Barw szczęścia" wywiąże się koszmarna kłótnia, po której Krymska nagle zmieni ton. Wdowa po zmarłym gangsterze zaproponuje naczelnemu układ, ale Sadowski poleci jej, aby w tej sprawie zwróciła się do Modrzyckiego! Jednak ona będzie chciała pracować wyłącznie z Łukaszem!

- Ja tu nie przyszłam się kłócić, tylko dać wam szansę. Wy dacie sprostowanie, ja nie pójdę do sądu... - Krymska postawi sprawę jasno, po czym doda - Mam wiedzę, którą chętnie się podzielę. Myślę, że to świetny materiał na serię artykułów albo nawet na książkę...

- On jest u nas specjalistą od sensacji - stwierdzi Sadowski, gdy wskaże jej Modrzyckiego.

- Już wybrałam. Pana. Napiszemy razem książkę. Moja wiedza, pańskie pióro. Pięćdziesiąt tysięcy złotych... - powie stanowczo kobieta.

- Nie ceni mnie pani zbyt wysoko... Nie napiszę z panią tej książki - naczelny postawi sprawę jasno, po czym w 2860 odcinku "Barw szczęścia" wskaże jej drzwi! Ale Krymska tak łatwo się nie podda!

Chwilę później w 2860 odcinku "Barw szczęścia" Krymska zdobędzie adres Sadowskiego i zjawi się przed jego domem w Brzezinach. Wizyta nieznajomego gościa ogromnie zaskoczy Kasię (Katarzyna Glinka), ale jeszcze bardziej Łukasza!

- Kto to? - zapyta Kasia, widząc nieznajomy samochód, parkujący na ich podwórku.

- Co pani tu robi? - zdenerwuje się Łukasz.

- Nie lubię łatwo rezygnować. Zwłaszcza kiedy mi na czymś zależy - przyzna Krymska, po czym poprosi go o rozmowę w cztery oczy.

Jednak Łukasz w 2860 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie skory do rozmowy i da Krymskiej jasno do zrozumienia, że nie pozwoli się ani nękać, ani osaczać, gdyż swojego zdania nie zmieni! Ale wtedy wdowa po zmarłym gangsterze doda od siebie coś ekstra, przez co już nic nie będzie takie oczywiste...

- W redakcji wyraziłem się jasno. Nie chcę pisać z panią książki - Sadowski postawi sprawę jasno, ale gdy Krymska wspomni, że chodzi nie tylko o śmierć jej męża, ale i o zabójstwo Stelli (Edyta Herbuś), to wszystko stanie pod znakiem zapytania!

Barwy szczęścia, odcinek 2846. Nowy sąsiad rozdzieli Kasię i Łukasza?
Listen on Spreaker.
Najnowsze