Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2850: Bruno nie wytrzyma bez Karoliny! Zostawi dla niej Bożenę - ZDJĘCIA

2023-09-06 21:36

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) i Karolina (Marta Dąbrowska) znów będą razem! Namiętność weźmie górę nad rozsądkiem, miłością do Bożeny (Marieta Żukowska). Od dawna w małżeństwie Stańskich się nie układa, a zdrada z recepcjonistką z hotelu była tego najlepszym dowodem. Ich romans miał się skończyć na jednym razie, ale w 2850 odcinku "Barw szczęścia" Bruno nie zdoła zapomnieć o kochance. To do Karoliny poleci zaraz po ogłoszeniu wyroku sądu w sprawie napaści na Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz). Zostawi dla niej Bożenę i ich syna? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2850 - piątek, 29.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Między Brunem i Karoliną w 2850 odcinku "Barw szczęścia" znów zrobi się gorąco! Impulsem do kolejnego spotkania kochanków, którzy jak dotąd spędzili tylko jeden, szalony wieczór w gabinecie Stańskiego w hotelu, stanie się rozprawa w sądzie i finał procesu w sprawie ataku na Rafała Zaborskiego. Od adwokata Bruna, Klemensa, recepcjonistka dowie się, że mężczyzna przyjedzie do Warszawy z Mazur. Od razu się z nim skontaktuje. Wyśle mu SMS-a z życzeniami powodzenia w sądzie. "Trzymaj się. Jestem z Tobą myślami" - napisze Karolina.

Po wyroku sądu w 2850 odcinku "Barw szczęścia" Bruno odetchnie z ulgą, gdy zostaje skazany na rok prac społecznych i terapię, a nie na więzienie. Dobre wieści przekaże jednak najpierw Karolinie zamiast swojej żonie. Jakby tego było mało nie pojedzie do Bożeny, która będzie czekała na niego na Mazurach z synem Tadziem (Józio Trojanowski), ale właśnie do kochanki.

Niewierny Bruno w 2850 odcinku "Barw szczęścia" nie powstrzyma się nie tylko przed spotkanie z Karoliną, ale także miłosnymi wyznaniami jak za nią tęsknił. - Nie mogę przestać o tobie myśleć. Cały miesiąc, dzień po dniu. Nie było takiej chwili... - dopiero teraz Stański powie kochance, że nie może o niej zapomnieć. - Przestań - przerwie mu. - Nie potrafię. Uwierz mi, że bym chciał, ale nie potrafię. I jestem pewien, że ty też myślisz o mnie. Te SMS-y dzisiaj... - doda Bruno, a Karolina wyjaśni, że chciała mu tylko okazać wsparcie, tak jak on zawsze ją wspierał.

Niespodziewanie w 2850 odcinku "Barw szczęścia" Bruno przypomni Karolinie co między nimi zaszło, jak dali się ponieść uczuciom. - Tamtego wieczoru nie da się wymazać z pamięci - powie i po chwili zacznie ją namiętnie całować. - Ja też nie... - zdąży odpowiedzieć Karolina, nim Bruno zamknie jej usta gorącymi pocałunkami.

Duże zmiany w Barwach szczęścia. Nowy ZWIASTUN ujawnia szczegóły
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze