Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2829: Flirt Karoliny i Bruna skończy się gorącym seksem. Tak urobi Stańskiego - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-08-31 19:58

W 2829 odcinku „Barw szczęścia” dojdzie do zdrady Bruna (Lesław Żurek) z Karoliną (Marta Dąbrowska). NIczego nieświadoma Bożena (Marieta Żukowska) nie domyśli się, że mąż wyląduje w rękach kochanki tuż po tym, jak przeprowadzą szczerą i intymną rozmowę. Złączą ich wzajemne problemy i chęć porozmawiania z kimś bezstronnym. Szkoda tylko, że w 2829 odcinku „Barw szczęścia” granica zostanie przekroczona, a Bruno nie powstrzyma się i namiętnie pocałuje recepcjonistkę. Potem przejdą do gorącego seksu na biurku w jego gabinecie. Zobacz WIDEO z tej sceny.

"Barwy szczęścia" odcinek 2829 - czwartek, 31.08.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Karolina i Bruno już jakiś czas mają się ku sobie, ale do tej pory do niczego między tą dwójką nie doszło. W 2829 odcinku „Barw szczęścia” dojdzie do zdrady, a Bruno prześpi się z Karoliną w swoim gabinecie. Znanim do tego dojdzie, zbliży ich intymna wymiana zdań. Oboje będą mieli problemy, bo Stańki nie chce mieszkać na Mazurach, a Bożena nie wyobraża sobie zostać w hotelu, a Karolina nadal nie wykaraska się z problemów z Rafałem (Wojciech Solarz). Kiedy nadejdzie wieczór, Stański i recepcjonistka zaczną rozmawiać o życiu. Mężczyzna pokaże koleżance zdjęcia z Mazur. 

- Umiesz budować. I tu i na Mazurach - oceni Karolina w 2829 odcinku "M jak miłość". - Tam przecież też zaczynacie rozwijać pensjonat - przypomni kobieta. 

- Z konieczności. Na Mazurach jestem na wygnaniu, wbrew sobie - powie szczerze Bruno. 

- Mimo wszystko świetnie się tam odnalazłeś. Za każdym razem kiedy wracasz z Mazur, mam wrażenie, że jesteś coraz bardziej przybity. W koło masz pełno jezior, możesz żeglować ile dusza zapragnie - spostrzeże Karolina, ale Stański przypomni jej, że to tylko jego hobby. - Nie chcę, żeby tak wyglądało całe moje życie - uzna mężczyzna. 

- A rodzina? - zapyta się Karolina.

- No właśnie, rodzina. Bożenka jest w stu procentach skupiona na Tadziu, dziadkowie również, nie ma tam dla mnie miejsca. Tutaj chyba też nie - oznajmi smutno mężczyzna. Po chwili zorientują się, że może nie powinni odbywać tak intymnych rozmów tylko we dwoje.

Seks Karoliny i Bruna w 2829 odcinku "Barw szczęścia"

Karolina zorientuje się, że rozmowa z szefem zaszła za daleko. Kiedy spojrzą sobie w oczy, kobieta spróbuje uciąć iskrzącą atmosferę. - Chyba już pójdę - oznajmi i wstanie, ale wtedy Stański złapie ją za ramię i przyciągnie do siebie. Namiętny pocałunek przerodzi się w coś więcej. Kochankowie zaczną uprawiać seks na w gabinecie w hotelu Stańskich.

Barwy szczęścia po wakacjach. Seks Karoliny i Bruna. Tak dojdzie do zdrady Stańskiego
Najnowsze