Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2848: Oliwka odrzuci Kępskiego! Tragiczny finał zazdrości o Kajtka

2023-09-12 8:56

W 2848 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) postanowi ruszyć naprzód ze swoim biznesem kosmetycznym. Zbrowska zacznie szukać sponsorów, ale nie zwróci się o wsparcie do Tomka (Jakub Sokołowski), który przecież dopiero co wystartował ze swoją działalnością z Wiktorem (Grzegorz Kestranek) tylko do byłego kochanka! W 2848 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka odrzuci Kępskiego na rzecz Justina (Jasper Sołtysiewicz), który zaangażuje się w pomoc Kajtkowi (Jakub Dmochowski). A Tomek zupełnie nie będzie mógł tego zrozumieć! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2848 - środa, 27.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2848 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka postanowi wypromować swoje autorskie kremy, które do tej pory polecała jedynie klientkom. Przypomnijmy, że Zbrowska ruszyła z własnym biznesem za namową i wsparciem Tomka, dzięki czemu spełniła nie tylko swoje marzenie, ale również znalazła swoje szczęście po bolesnym rozstaniu z Kajtkiem! Tyle tylko, że kosmetyczka wciąż nie mogła zapomnieć o byłym chłopaku, szczególnie, gdy pojawił się przed jej blokiem w opłakanym stanie. Wówczas Oliwka na poważnie zaczęła się martwić o Cieślaka i jak się okaże intuicja wcale jej nie zwiedzie, gdyż Kajtek wpadnie w tarapaty. A gdy Zbrowska zacznie przeżywać sytuację, to Tomek w 2848 odcinku "Barw szczęścia" poczuje się zazdrosny i będzie miał jej to za złe!

W 2848 odcinku "Barw szczęścia" Kępski zacznie robić Zbrowskiej wymówki, ale ukochana nie będzie miała sobie nic do zarzucenia! Co więcej, Oliwka nie będzie chciała przyjąć pomocy ukochanego w poszukiwaniu inwestorów dla swojego biznesu i zamiast Tomka wybierze swojego byłego kochanka, który w przeciwieństwie do niego mocno zaangażuje się w pomoc Kajtkowi! I to nie tylko przez to, że ocali go przed groźnymi bandziorami, ale również przed zmarnowaniem sobie życia przez narkotyki! I w 2848 odcinku "Barw szczęścia" Zbrowska jak podaje swiatseriali.interia.pl zwróci się o wsparcie właśnie do Skotnickiego, a nie Kępskiego, który dopiero co wystartował z biznesem wspólnie z synem!

- Chcę wprowadzić swoją firmę kosmetyczną na rynek... Muszę przeprowadzić badania, zdobyć atesty... a nie mam kapitału na rozruch i potrzebuję inwestorów - zdradzi Justinowi, po czym poprosi, aby spojrzał na jej biznesplan, na co Skotnicki nie tylko się zgodzi, ale również obieca pokazać kilku osobom!

W 2848 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka będzie ogromnie wdzięczna Justinowi, ale Tomek nie zrozumie jej decyzji. Kępskiego zszokuje, że ukochana wolała zwrócić się o pomoc do byłego kochanka, a nie do niego, ale dla Zbrowskiej będzie to normalne. A to dlatego, że w 2848 odcinku "Barw szczęścia" kosmetyczka da ukochanemu jasno do zrozumienia, że nie chce łączyć interesów ze swoim obecnym związkiem! Czyżby dlatego, że z autopsji przekonała się, że niczego nie może być pewna? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Oliwka zobaczy Kajtka w opłakanym stanie. Cieślak wpadnie w kłopoty
Listen on Spreaker.
Najnowsze