Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2847: Przerażające odkrycie Sławki i Agaty o Kajtku! Sabina o wszystkim się dowie - ZDJĘCIA

2023-09-26 12:42

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Kajtek (Jakub Dmochowski) jest narkomanem, gdy w mieszkaniu Justina (Jasper Sołtysiewicz) pojawią się niebezpieczni gangsterzy. Wówczas okaże się, ze Cieślak wisi im pieniądze i gdy Skotnicki i Jezierski (Konrad Skolimowski) pojadą ratować mu skórę, to Sławka (Ewelina Serafin) i Agata (Natalia Zambrzycka) zaczną przeszukiwać jego rzeczy. To Pyrka w 2847 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie w jego pokoju mefedron, a przerażona Jezierska natychmiast zawiadomi o wszystkim Sabinę (Barbara Jonak)! Jak to się skończy? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2847 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Sławka zacznie wydzwaniać do Kajtka, gdy w mieszkaniu Justina pojawią się niebezpieczni gangsterzy, którzy zaczną się rzucać na uczestników imprezy karnawałowej. A gdy Cieślak w końcu odbierze telefon, to jego przyjaciele dowiedzą się, że wpakował się poważne problemy i zadarł z niewłaściwymi ludźmi, którym winien jest pieniądze. Oczywiście, Kajtek nie będzie chciał, aby najbliższym stała się krzywda, dlatego umówi się ze zbirami poza domem, ale Patryk i Justin nie zostawią go samego. W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Jezierski i Skotnicki ruszą w pogoń za przestępcami, a w tym samym czasie Sławka i Agata zaczną przeszukiwać rzeczy Cieślaka.

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Jezierska nie będzie zadowolona, iż grzebią w rzeczach Kajtka, ale Pyrka uzna, że mają do tego pełne prawo. A to dlatego, iż Cieślak sprowadził na nich same kłopoty, a sam zniknął. Poza tym, Agata będzie przekonana, że znajdą w jego rzeczach narkotyki i wcale się nie pomyli!

- Agata, nie wiem, czy to jest dobry pomysł. To są rzeczy Kajtka. Nie powinnyśmy naruszać jego prywatności - stwierdzi Sławka.

- A on może nasyłać na nas jakiś zbirów? Sam znikać bez słowa? Poza tym, jeśli znajdziemy tutaj jakieś prochy, to będzie to dowód dla policji - uzna Agata.

- No, ale masz pewność, że ci, co tutaj byli, to dilerzy? - dopyta Jezierska.

- No nie wiem, na kurierów, to oni nie wyglądali - skwituje Pyrka.

Już po chwili w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Agata faktycznie znajdzie w rzeczach Kajtka narkotyki. I dopiero wtedy do Sławki dojdzie jak poważna jest sytuacja...

- W co te chłopak się wpakował? - zaniepokoi się Sławka.

- W to! Słuchaj, ekspertką nie jestem, ale na cukier, to mi to nie wygląda - przyzna Agata, podając jej torebkę z białym proszkiem.

Tuż po szokującym odkryciu w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Sławka zaalarmuje o wszystkim nie tylko Patryka i Justina, ale i Sabinę. Matka Kajtka natychmiast zjawi się w mieszkaniu Justina, gdzie już będzie czekać na syna. I choć Cieślak początkowo będzie się wypierał, to gdy Tomalowa pomacha mu przed oczami mefedronem, a następnie spuści go w toalecie, to Kajtek przyzna się przed wszystkimi do swojego uzależnienia. I wówczas w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Sabina uzna, że dla syna nie ma już innego ratunku jak tylko odwyk...

- Wróciłeś do prochów? - zacznie Sabina.

- Proszę cię, jakich prochów?! To jest wszystko jedno kompletne nieporozumienie! - wymiga się Kajtek.

- Nieporozumienie! A co to właściwie jest? - spyta.

- To jest tylko taki wspomagacz do nauki - okłamie ich, ale Patryk szybko go zdemaskuje - To jest mefedron...

- To są kłopoty! A ty jeszcze wciągasz w to innych... Co się z tobą dzieje? - zapyta przerażona Tomalowa.

- Wszystko mi się nawarstwiło... Na początku nie wszyło mi z Oliwką i próbowałem odbić sobie na uczelni i zacząłem brać dla efektów... Nawet nie zdałem sobie sprawy, kiedy popłynąłem - przyzna się Cieślak.

- A dlaczego nie przyszedłeś z tym do mnie? - zapyta, ale sama zda sobie sprawę z odpowiedzi - Chyba już wiem. Kajtek, musisz iść na odwyk. Jesteś uzależniony!

Barwy szczęścia. Oliwka zobaczy Kajtka w opłakanym stanie. Cieślak wpadnie w kłopoty
Najnowsze