Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2847: Justin uratuje Kajtka! Zacznie stawiać się groźnym bandytom - ZDJĘCIA

2023-09-12 14:38

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) ocali Kajtkowi (Jakub Dmochowski) życie! Skotnicki nie zostawi przyjaciela na pastwę losu, nawet wtedy, gdy sprowadzi do jego mieszkania groźnych bandytów, którzy zaczną grozić wszystkim uczestnikom imprezy karnawałowej, gdy okaże się, że nie ma na niej Cieślaka! Jednak w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek wpadnie w łapy gangsterów, ale Justin i Patryk (Konrad Skolimowski) nie zostawią go samego i zdołają go uratować! I dobrze, gdyż w przeciwnym razie ta historia miałaby zupełnie inne zakończenie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2847 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek zorganizuje imprezę karnawałową w mieszkaniu Justina, aby uśpić czujność przyjaciół. Tym bardziej, że Skotnicki i Jezierski zaczną się domyślać, że chłopak musiał wpaść w poważne tarapaty, jednak nawet przez myśl im nie przejdzie, że we wszystkim może chodzić o narkotyki. Jednak w 2847 odcinku "Barw szczęścia" na własnej skórze przekonają się, że chodzi właśnie o prochy, a konkretnie pieniądze, które Cieślak jest winny swoim dilerom. A to dlatego, że gangsterzy dowiedzą się, gdzie obecnie mieszka Kajtek i zrobią nalot na mieszkanie, a gdy nie zastaną go w środku, to zdenerwują się jeszcze bardziej!

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) skontaktuje się z Kajtkiem, ale jej telefon od razu przechwyci jeden z bandziorów (Michał Karnowski). Zbir da mu jasno do zrozumienia, że jeżeli się z nimi nie spotka, to jego najbliżsi gorzko tego pożałują. W tej sytuacji Cieślak nie będzie miał innego wyjścia i zdecyduje się umówić z gangsterami, mimo tego, iż nie będzie miał pieniędzy!

- Gdzie moja flota? - walnie prosto z mostu.

- Nie musieliście robić mi nalotu na kwadrat. Odezwałbym się przecież - zdenerwuje się Cieślak.

- Słuchaj, fajfusie. Albo mówisz, gdzie jesteś i oddajesz hajs, albo robimy tutaj konkretną rozpier... - gangster postawi sprawę jasno.

- Spotkajmy się przy waszej mecie, to pogadamy - zgodzi się Kajtek.

Wówczas w 2847 odcinku "Barw szczęścia" gangsterzy opuszczą mieszkanie, ale Patryk i Justin postanowią pojechać za nimi w obawie o życie Kajtka! Tym bardziej, że osobiście przekonają się, że to niebezpieczni ludzie, którzy są zdolni do wszystkiego!

- To na pewno nie są przyjaciele Kajtka. Lepiej jedźmy za nimi, bo jeszcze mu coś zrobią - uzna Patryk, na co Justin oczywiście przyzna mu rację.

Chwilę później w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek wpadnie już w ręce bandytów, ale w tym momencie na miejsce dotrą również Justin i Patryk. Przyjaciele od razu zatrzymają bandziorów i wkroczą do akcji, proponując, aby się dogadali.

- To nasz kumpel. Możemy się na spokojnie dogadać. Nie potrzeba nikomu zadymy - zaproponuje Justin.

Wtedy w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Justin poratuje Kajtka finansowo i zacznie oddawać bandziorom pożyczone przez niego pieniądze. Tyle tylko, że gangsterzy zażyczą sobie ogromnych odsetek, na które jednak Skotnicki nie będzie chciał się zgodzić, a w ślad za nim pójdzie Jezierski! Wówczas bandyci się ugną i przystaną na ich warunki, dzięki czemu Cieślak będzie mógł bezpiecznie wrócić do domu!

- Pięć stów, zaraz pójdziemy do bankomatu i dostaniecie resztę - powie Skotnicki, a gdy bandyci zaczną się stawiać, to do akcji włączy się Jezierski - Bierzcie, ile dajemy... On i tak już od was nic nie kupi. Lepiej mieć to z głowy!

Barwy szczęścia. Oliwka zobaczy Kajtka w opłakanym stanie. Cieślak wpadnie w kłopoty
Najnowsze