Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2844: Iza zerwie obietnicę daną Łukaszowi. Sadowski znajdzie się w sytuacji bez wyjścia - ZDJĘCIA

2023-09-21 20:06

W 2844 odcinku "Barw szczęścia" Iza (Agnieszka Warchulska) złamie słowo. Łukasz (Michał Rolnicki) dowie się o nagłej zmianie planów u Małek, co będzie miało wpływ na dalsze życie jego i Kasi (Katarzyna Glinka). Iza nagle uzna, że chce zmienić swoje życie i powiadomi o radykalnej zmianie. Nie weźmie pod uwagę zdania małej Paulinki (Lena Jastrzębska), a Sadowskim zrzednie mina na wieść o szukojących informacjach. W 2844 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz stanie przed bardzo trudnymi wyborami.

"Barwy szczęścia" odcinek 2844 - czwartek, 21.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Zmiana życiowych planów Izy w 2844 odcinku "Barw szczęścia" doprowadzi do zamieszania u Kasi i Łukasza. Sadowski nie będzie się spodziewał, że nagle może stracić córkę, o którą tak walczył. O rodzinnej sielance nie ma mowy, bo Małek obwieści, że jednak chce przenieść się za granicę... Szkoda tylko, że Paulinka nie poprze tego pomysłu i uprze się, że zostaje razem z tatą, Kasią i Ksawciem (Bartosz Gruchot). 

- Co się dzieje, Iza? Mówiłaś, że rezygnujesz z wyjazdu do Hiszpanii, a teraz Kasia dzwoni, że to jest nieaktualne? - rzuci Łukasz w 2844 odcinku "Barw szczęścia", jak tylko wejdzie do mieszkania.

- Nie napadaj na mnie, dobra? - zaoponuje Małek. 

- Nie, nie nie! Mówiłaś, że Hiszpania to zamknięty temat dla dobra Paulinki, że nie będziesz jej ciągała po Europie - przypomni Sadowski.

- Tak, ale facet, który miał mnie zastąpić nie sprawdził się. Zadzwonili do mnie z prośbą o pomoc i ja nie mogę im odmówić drugi raz, nie chcę - wyjaśni kobieta i powie, że nie wyobraża sobie wyjazdu bez Paulinki.

- Już przerabialiśmy ten temat setki razy! Argumenty "za", argumenty "przeciw", a teraz co? Wracamy do punktu wyjścia! - wścieknie się dziennikarz. 

Łukasz wyjedzie z Polski razem z Izą i Paulinką 

Sadowski w 2844 odcinku "Barw szczęścia" zrozumie, że decyzja Izy jest nieodwracalna. Mimo wszystko wszyscy zasiądą do stołu i raz jeszcze przedyskutują wszelkie możliwości, by Paulinka była szczęśliwa, a Małek nie traciła szansy.

- A co jeżeli pojadę z wami? (...) - zapyta wprost Łukasz, który uzna, że w ten sposób Paulinka poczułaby się zdecydowanie bezpieczniej w Hiszpanii. Zaaklimatyzowałaby się w nowym miejscu, a dziennikarz za jakiś czas wróciłby do Polski.

Okaże się, że plan Łukasza zadziała i wkrótce w "Barwach szczęścia" nastąpi jego pożegnanie z Kasią i Ksawciem. Na szczęście Sadowski nie opuści bliskich na zawsze, a po jego powrocie żona i syn przyszykują mu niespodziankę. 

Barwy szczęścia. Porwanie Kasi! Bandyci zgarną ją na oczach Ksawerego i Paulinki
Najnowsze