Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2855: Łukasz wróci do rodziny! Kasia i Ksawcio przyszykują niespodziankę, ale wszystko się zawali - ZDJĘCIA

2023-09-14 15:31

W 2855 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) wróci do rodziny z Hiszpanii. Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawcio (Bartosz Gruchot) przygotują dla Sadowskiego powitanie, a stęskniony dziennikarz ochoczo dołączy do bliskich. Niestety nikt nie przewidzi, że wraz z powrotem Łukasza do Polski w 2855 odcinku "Barw szczęścia" pojawią się duże kłopoty. Chwilowa uciecha i świętowanie szybko zostaną zastąpione problemami. Sadowski znów będzie mierzył się z intrygami.

"Barwy szczęścia" odcinek 2855 - środa, 4.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2855 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz wróci z Hiszpanii do rodziny. Kasia i Ksawery bardzo przeżyją rozłąkę z Sadowskim, który zdecydował się na jakiś czas przenieść z Izą (Agnieszka Warchulska) i Paulinką (Lena Jastrzębska) do Barcelony. Taka sytuacja okazała się niezbędna, bo córka wcale nie chciała wyprowadzać się z Warszawy, na co bardzo naciskała Małek. Dostała bowiem dużą szansę od losu na rozwój kariery. Początkowo odrzuciła ofertę pracy za granicą, ale w końcu wyjaśniła bliskim, że chce skorzystać z propozycji. Początkowy gniew Kasi i Łukasza przerodził się w zrozumienie, a dziennikarz postanowił pojechać z Izą i Paulinką do Hiszpanii i odczekać jakiś czas, by dziewczynka lepiej zaaklimatyzowała się w nowym miejscu. 

Na szczęście już w 2855 odcinku "M jak miłość" Łukasz znów dołączy do Kasi i Ksawcia, którzy przygotują dla niego powitalną niespodziankę. Kiedy Sadowski zawita do domu, na ścianie zobaczy szarfę z witającym go napisem, a domownicy nie ukryją wielkiej radości z jego przybycia do domu. Kasia i Łukasz będą mieli serdecznie dość rozłąki. 

Po powrocie Łukasza w 2855 odcinku "Barw szczęścia" pojawią się kłopoty 

Jeśli Łukasz uważa, że w domu czeka na niego sielanka, bardzo się pomyli. Owszem, powitalna niespodzianka od ukochanej i syna będzie bardzo miła i wprawi go w dobry nastrój, ale wszystko pryśnie w momencie odkrycia konfliktu Umińskiej Monika Dryl) z Modrzyckim (Piotr Ligenza). Kiedy Łukasz pojawi się w kancelarii w 2855 odcinku "Barw szczęścia", Wngel (Marek Kałużyński) doniesie mu, co działo się pod jego nieobecność. Dziennikarz odkryje, że Alicja i Błażej mają ostry konflikt. Modrzycki od razu popędzi do Łukasza i poprosi go o pomoc w przeprowadzeniu dziennikarskiego śledztwa. Pójdzie o interesy Bondy (Maciej Kosmala). Zajęcie się "lewymi" interesami i mafią, zwiastuje kolejne kłopoty. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze