Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2842: Vincenzo poderwie kontrolerkę Urzędu Skarbowego?! Żabcia oszaleje z zazdrości - ZDJĘCIA

2023-08-31 13:49

W 2842 odcinku "Barw szczęścia" kontrolerki z Urzędu Skarbowego nie odpuszczą Vincenzo (Alessandro Curti) i tuż po Świętach Bożego Narodzenia ponownie zjawią się w "Feel Good". I choć Sycylijczyk szybko zatrze pierwsze złe wrażenie, to przed lokalem na Wandę (Beata Fido) i Mariolę (Jadwiga Wianecka) będzie czekała przykra niespodzianka! To sprawi, że w 2842 odcinku "Barw szczęścia" Halicka znów złoży im wizytę, w czasie której Vincenzo nieco się zagalopuje, co z kolei nie spodoba się zazdrosnej Żabci (Hanna Klepacka)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2842 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2841 odcinku "Barw szczęścia" Halicka i Gabała nie dadzą Vincenzo spokoju i tuż po świętach złożą mu kolejną wizytę! A to dlatego, że podstęp kontrolerek Urzędu Skarbowego się nie uda, gdyż nie dość, że nieuczciwe kobiety zdemaskuje Żabcia, to jeszcze zapowie, że złoży na nie oficjalną skargę. Wszystko przez to, że nie spodoba im się sposób, w jaki przeprowadzą kontrolę w "Feel Good", gdyż Wanda tak szybko ucieknie z lokalu, że właściciel nie zdąży jej wydać paragonu, a ona zacznie go straszyć konsekwencjami. Tyle tylko, że kwitek zdąży nabić Ania, która kompletnie zagnie kontrolerki i da im nauczkę, ale one nie wybaczą jej takiego upokorzenia! I już w 2841 odcinku "Barw szczęścia" wrócą do "Feel Good", jednak wtedy będzie już na nie czekać miła niespodzianka i to właśnie z rąk Vincenza!

W 2841 odcinku "Barw szczęścia" Sycylijczyk zaserwuje Wandzie i Marioli przepyszne słodkości, czym od razu podbije ich serca. Wówczas zadowolone kontrolerki Urzędu Skarbowego wyjdą z lokalu, ale tuż po opuszczeniu lokalu ich dobry humor zniknie! Wszystko przez to, że Halicka i Gabała odkryją, że ktoś przebił oponę w ich samochodzie i oczywiście przyjdzie im na myśl, że to sprawka właściciela lub kelnerki z "Feel Good", którym już wcześniej podpadły! Dlatego już w 2842 odcinku "Barw szczęścia" w lokalu ponownie zjawi się Wanda, która stanie się świadkiem namawiania swoich klientów przez Vincenza do skosztowania ostryg, polecanych wcześniej Borysowi (Jakub Wieczorek) na jego problemy z płodnością! I nie inaczej będzie je zachwalał Sycylijczyk także w towarzystwie kontrolerki, co nie skończy się dobrze...

W 2842 odcinku "Barw szczęścia" Halicka będzie oburzona, gdy Vincenzo zacznie zachwalać przed nią erotyczne zalety małż. Kontrolerka uzna, że jego zachowanie jest niedorzeczne, czym właściciel kolejny raz sobie u niej nagrabi i zyska ogromnego minusa! Ale nie tylko u niej, gdyż świadkiem całej sytuacji w 2842 odcinku "Barw szczęścia" stanie się również Żabcia, której nie spodoba się intymna rozmowa ukochanego z inną! Wówczas Ania zacznie szaleć z zazdrości i z pewnością tak tego nie zostawi, gdyż nikomu nie pozwoli odebrać sobie Vincenza! Czym to się skończy? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze