Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Żabcia uratuje biznes Vincenzo! Tak załatwi kontrolerki z Urzędu Skarbowego - ZDJĘCIA

2023-08-23 14:04

W 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach w "Feel Good" pojawi się nietypowa klientka, która od razu zwróci uwagę Żabci (Hanna Klepacka). Szczególnie, że tajemnicza kobieta będzie uważnie przyglądać się jej i Vincenzo (Alessandro Curti). Mimo wszystko, w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Ania obsłuży ją najlepiej jak potrafi, a gdy Wanda Halicka (Beata Fido) wyjdzie, to do gry włączy się jej koleżanka Mariola Gabała (Jadwiga Wianecka), która za cel obierze sobie Sycylijczyka! I szybko wyłapie poważną wpadkę właściciela lokalu, ale wtedy do akcji ponownie wkroczy Żabcia, która w mig rozprawi się z kontrolerkami z Urzędu Skarbowego! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Żabcia ocali "Feel Good" w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Tak uratuje Vincenza

W 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Żabcia i Vincenzo zaczną przygotowywać się do Świąt Bożego Narodzenia, dlatego w "Feel Good" będą serwować jedynie świąteczną wydawkę. Mimo tego w lokalu pojawi się tajemnicza klientka, która jak podaje swiatseriali.interia.pl koniecznie będzie chciała zjeść posiłek na miejscu, a gdy okaże się to niemożliwe, to zamówi kawę i usiądzie przy stoliku wskazanym przez Anię, bacznie wpatrując się nie tylko w kelnerkę, ale również i jej szefa. Zachowanie Wandy od razu wyda się Żabci podejrzane, ale nie da ona tego po sobie poznać i w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie robić dobrą minę do złej gry! Podobnie z resztą jak Halicka!

- Przepraszam, że tak długo, ale... - zacznie Żabcia.

- Przedświąteczna gorączka – uśmiechnie się Wanda.

- Znakomicie to pani ujęła. Ale udało mi się wyszarpać dla pani barszczyk z krokietem. Ma pani ochotę? - zapyta kelnerka, na co w odpowiedzi usłyszy, że bardzo.

W tym momencie w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Ania poda Wandzie posiłek, a gdy zorientuje się, że już zjadła i wypiła kawę, to podejdzie do niej z rachunkiem. Chwilę później Halicka opuści lokal, ale Ania kątem oka dostrzeże, że kobieta dała jakiś znak mijanej w drzwiach kobiecie, której również wcześniej nie widziała w "Feel Good". Wówczas Mariola usiądzie przy dopiero co zwolnionym stoliku, a już za moment w lokalu ponownie pojawi się Wanda, która tym razem weźmie sobie za cel Vincenza.

- Zapomniałam o winie - powie Halicka.

Oczywiście, wtedy w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Sycylijczyk poda jej wino, a ona odłoży odliczoną kwotę na stolik, po czym szybko wybiegnie z lokalu. W tym momencie Ania podejdzie do kasy i zacznie nabijać na nią kolejne zamówienie Halickiej, z kolei rozbawiona Gabała wstanie od stolika i wyjdzie, aby po chwili wrócić ponownie z koleżanką!

Wówczas w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach już obie kobiety podejdą do Vincenza i zarzucą mu, że nie dopełnił swoich obowiązków podczas sprzedaży. To wtedy Wanda i Mariola przyznają się, że są kontrolerkami Urzędu Skarbowego i pokażą swoje legitymacje, po czym zaczną straszyć Sycylijczyka. Oczywiście, Vincenzo zacznie się bronić, ale kontrolerki będą nieugięte!

- My w sprawie tego wina – powie Wanda, stawiając przed nimi butelkę.

- A co z tym winem? Na pewno nie jest zepsute – oburzy się Vincenzo.

- Z winem wszystko dobrze, tylko pan nie dopełnił swoich obowiązków podczas sprzedaży... Jesteśmy kontrolerkami z Urzędu Skarbowego. Nie wydał pan paragonu, do czego jest pan zobowiązany. Wszystko zostało zarejestrowane - przyzna Halicka, machając mu przed nosem swoją legitymacją.

- Miałem panią gonić? - zapyta Vincenzo, gdy przypomni kobiecie, że tak szybko uciekła, że nawet nie zdążył jej wręczyć paragonu.

- Popełnił pan wykroczenie skarbowe i zostanie ukarany - powie stanowczo urzędniczka.

Tyle, że wtedy w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej do akcji wkroczy Żabcia, która całkowicie zmieni bieg zdarzeń! Oczywiście, Halicka zacznie ją straszyć, że wszystko zostało zarejestrowane, a poza tym jej koleżanka była świadkiem całego zdarzenia, ale w tym momencie Ania niespodziewanie ją zagnie. Kelnerka poda jej paragon, potwierdzający zakup wina, a na dodatek obieca kontrolerkom, że złoży oficjalną skargę do sposobu ich pracy!

- To się jeszcze okaże – wtrąci się Ania.

- Skąd pani to ma? - spyta kontrolerka, gdy nagle otrzyma poprawnie nabity paragon.

- Jak to skąd? Z kasy. Ja zawsze wszystko nabijam na kasę, a potem jeszcze na wszelki wypadek robię zdjęcia wszystkich paragonów. A szef nie wydał pani paragonu, bo nie dała mu pani takiej szansy – poinformuje ją Żabcia, po czym doda - Teraz poproszę, żeby panie mi pokazały jeszcze raz swoje legitymacje. Żebym zapisała sobie wasze nazwiska. Do złożenia skargi! A gdy kobiety zaczną się bronić, że miały prawo przeprowadzić kontrolę, to kelnerka już ostatecznie je pogrąży - A ja mam prawo być niezadowolona ze sposobu jej przeprowadzenia!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze