Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2826: Kępski wyzna Hubertowi, że Oliwka jest za młoda na poważny związek - ZWIASTUN

2023-08-28 20:00

W 2826 odcinku "Barw szczęścia" Tomek Kępski (Jakub Sokołowski) wycofa się z uczucia do Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Tylko Hubertowi (Marek Molak) zwierzy się z obserwacji, które skrzętnie prowadzi wobec zachowania Zbrowskiej. Młoda manikiurzystka bardzo podoba mu się fizycznie i nawet dojdzie między nimi do kolejnych zbliżeń, ale czy to wystarczy na wielką miłość? Kępski w 2826 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu nabierze wielu wątpliwości i powie wprost, że Oliwka nie nadaje się do związku! Co z tego będzie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2826 - poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Czarne chmury zawisną nad relacją Oliwki Zbrowskiej i Tomka Kępskiego. Od jakiegoś czasu mają się ku sobie, doszło nawet do pocałunku pary, a kwitnące uczucie nie podoba się Wiktorowi (Grzegorz Kestranek) i Grażynie (Kinga Suchan). Tomasz wydawał się jednak nie przejmować opinią innych i wszystko wskazywało na to, że powoli zakochuje się w blond piękności. Szkoda tylko, że już pierwszy odcinek "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ukaże całkowitą zmianę myślenia biznesmena. Nagle Tomasz zwierzy się Hubertowi, że Oliwka nie nadaje się do związku, jest za młoda i prawdopodobnie jest to bariera nie do przeskoczenia. 

- Oliwka jest piękna, ambitna, ale nie wiem czy nie za młoda na poważny związek - powie z naburmuszoną miną Tomasz do Pyrki w 2826 odcinku "Barw szczęścia". Co ciekawe, jeszcze tego samego dnia mężczyzna obdaruje Oliwkę pocałunkami, więc wyjdzie na to, że chyba sam do końca nie wie, czego tak naprawdę chce od życia. 

Tomasz rozkocha w sobie Oliwkę i zostawi ją w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej?

Inaczej do sprawy podejdzie Oliwka. Ona pomyśli, że wszystko układa się znakomicie i poczuje, że bardzo zbliżyli się do siebie z Tomaszem. Od początku jego pojawienia się w hotelu Stańskich, dziewczyna nie mogła oderwać od niego wzroku. To m.in. przez zauroczenie byłym partnerem Iwony (Izabela Zwierzyńska), Oliwka rozstała się z Patrykiem (Konrad Skolimowski).

- Widzę, że ten facet wskoczył ci do głowy i nieźle się tam rozsiadł - powie uśmiechnięta Madzia (Natalia Sierzputkowska), kiedy zajrzy z wizytą do salonu przyjaciółki w hotelu Stańskich. Oliwka uśmiechnie się pod wpływem słów przyjaciółki i będzie widać, że jest bardzo szczęśliwa. Szkoda tylko, że to szczęście może długo nie potrwać....

Barwy szczęścia ZWIASTUN 2826 odcinka. Tak się zacznie nowy sezon. Żałoba u Kasi po śmierci Stefana. Kępski zostawi Oliwkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze