Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2825: Ostre stracie Natalii i Sofii! Cezary stanie po stronie byłej narzeczonej

2023-05-05 12:01

W 2825 odcinku "Barw szczęścia" Cezary (Maciej Opaliński) opuści szpital po przebytym rotawirusie i od razu poleci na spotkanie z Natalią (Maria Dejmek). Tyle, że Zwoleńska wcale nie będzie zadowolona, że w czasie choroby Rawicz wybrał towarzystwo Sofii (Valeria Guliaieva), a nie jej. W 2825 odcinku "Barw szczęścia" Natalia złoży swojej rywalce niezapowiedzianą wizytę i postanowi osobiście się z nią rozmówić. A gdy na miejscu zjawi się również Cezary, to Zwoleńska będzie miała już 2 wrogów, gdyż Rawicz weźmie stronę byłej! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2825 - piątek, 26.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2825 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz w końcu pokona rotawirusa, którego nabawi się w czasie wspólnej kolacji z Sofią. Zdradzamy, że Cezary zrezygnuje ze spędzenia wieczoru z Natalią, Leą (Lena Sobota) i ich rodziną i wybierze towarzystwo byłej narzeczonej, której zgodzi się pomóc poskładać meble. Oczywiście, Sofia zdecyduje się odwdzięczyć i zaprosi dawnego kochanka na pizzę, po której Rawicz spędzi całą noc w jej łazience, a następnie wyląduje na izolatce w szpitalu. Była narzeczona nie odstąpi go na krok i szybko zostanie uznana w szpitalu za żonę Cezarego, co szczególnie spodoba się Józefinie (Elżbieta Jarosik), ale będzie to miało również nieprzyjemne skutki, gdyż Sofia sama padnie ofiarą wirusa! Jednak w 2825 odcinku "Barw szczęścia" zarówno Sofia, jak i Cezary będą mogli już opuścić szpital i wrócić do swoich domów!

W 2825 odcinku "Barw szczęścia" Cezary tuż po wyjściu ze szpitala poleci do Natalii, ale ukochana wcale nie ucieszy się z jego wizyty. Wszystko przez to, że Zwoleńskiej nie spodoba się zbyt bliska zażyłość Rawicza z byłą narzeczoną. O ile prawniczka jeszcze będzie mogła zrozumieć ich wspólny wyjazd do Anglii, który miał na celu wykorzystanie znajomości dziewczyny i pomoc w uzyskaniu brytyjskich sponsorów, aby ratować stadninę, tak opieki Sofii nad chorym Cezarym już nie. Szczególnie, że Natalia sama zaoferuje, że przyjedzie do szpitala i zajmie się ukochanym, ale on nie będzie chciał jej narażać i wybierze towarzystwo dawnej kochanki. I to w 2825 odcinku "Barw szczęścia" wyprowadzi Zwoleńską z równowagi i doprowadzi do kłótni między zakochanymi!

W 2825 odcinku "Barw szczęścia" Natalia będzie miała już dość gierek Sofii i postanowi osobiście rozmówić się ze swoją rywalką. Zwoleńska złoży ulubienicy Józefiny niezapowiedzianą wizytę, w czasie której będzie chciała dać jej jasno do zrozumienia, że ma się trzymać od Cezarego z daleka. Tym bardziej, że na miejscu sama przekona się, że rzekoma choroba Sofii to kolejna gierka, która ma pomóc jej zbliżyć się do byłego narzeczonego. W 2825 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zacznie robić rywalce wymówki, ale wtedy w jej mieszkaniu pojawi się również Cezary. I ku jej ogromnemu zaskoczeniu zdecydowanie stanie właśnie po stronie Sofii i to do niej zacznie mieć pretensje!

Barwy szczęścia. Józefina zmówi się z Sofią przeciwko Natalii. To ona zostanie jej synową
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze