Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2825: Cezary pod naciskiem matki poleci do Sofii! Zastanie tam kogoś jeszcze - ZDJĘCIA

2023-05-11 12:41

W 2825 odcinku "Barw szczęścia" Cezary (Marcel Opaliński) nadal będzie pod silnym wpływem matki Józefiny (Elżbieta Jarosik), która dwoi się i troi, by rozdzielić go z Natalią (Maria Dejmek) i połączyć znów z Sofią (Valeri Guliaieva). Okazja ku temu nadarzy się sama! Choroba Sofii skłoni Józefinę do zdecydowanych działań. Bez większego trudu w 2825 odcinku "Barw szczęścia" namówi Cezarego, by zaopiekował się swoją byłą. Milioner poleci do Sofii nie zważając na to jak na jego troskę o eks narzeczoną zareaguje Natalia. Rawicz nie będzie miał odwagi postawić się matce. Co z tego wyniknie? W mieszkaniu Sofii zastanie go jeszcze. Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2825 - piątek, 26.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Matka Cezarego w 2825 odcinku "Barw szczęścia" znów postawi na swoim! Niedługo po tym jak Rawicz wyjedzie ze szpitala, wyzdrowieje po paskudnym wirusie z chorobą będzie walczyła także Sofia. Przebiegła Józefina wykorzysta zły stan zdrowia byłej narzeczonej syna, by znów go z nią połączyć. Wystarczy jeden telefon od matki z prośbą, żeby zadbał o Sofię, zrobił jej zakupy, odwiedził ją i sprawdził co się z nią dzieje, by milioner posłusznie wykonał polecenie. - Jestem jej to winien. W końcu całe to zamieszanie to moja wina - zacznie się tłumaczyć przed Natalią, która nie będzie zadowolona, że jej facet tak troszczy się o swoją eks.

Zdeterminowana Józefina w 2825 odcinku "Barw szczęścia" nie przewidzi jednak, że Natalia jest od niej o wiele sprytniejsza. To ona wkroczy do mieszkania Sofii zanim zjawi się tam Cezary. Nie pozwoli, żeby jej ukochany tak zapędzał się z przyjaźni z kobietą, która miała zostać jego żoną. Zwłaszcza, że Natalia będzie wiedziała, że Sofia knuje z Józefiną jak ich rozdzielić.

Ogromny szok w 2825 odcinku "Barw szczęścia" czeka Cezarego, który u swojej byłej zastanie obecną kochankę. - Jednak jesteś - stwierdzi Zwoleńska, która przekona się, że Rawicz nie jest w stanie wyznaczyć granic w relacjach z Sofią, ani też postawić się toksycznej matce. Co prawda Cezary nie będzie miał zamiaru zostać u niej dłużej niż to konieczne. Od razu pobiegnie za Natalią, by wyznać, że to ona jest dla niego najważniejsza, ale czy to prawda. Trudno rozgryźć zachowanie Rawicza, który jest dorosłym, samodzielnym facetem, ale mimo to matka nadal nim steruje.  

Barwy szczęścia. Józefina zmówi się z Sofią przeciwko Natalii. To ona zostanie jej synową
Najnowsze