Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2821: Cezary przyzna się Natalii, że spędził noc u Sofii! Już nie wróci do Zwoleńskiej - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-05-22 20:04

W 2821 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) dowie się, że Cezary (Maciej Opaliński) zrezygnował ze spędzenia wspólnego wieczoru z jej rodziną, gdyż poleciał na schadzkę do Sofii (Valeri Guliaieva). Co więcej, Zwoleńska odkryje, że Rawicz spędził u byłej kochanki noc i wcale nie będzie z tego zadowolona. Jednak w 2821 odcinku "Barw szczęścia" Cezary nie będzie miał siły, aby tłumaczyć się przed ukochaną, gdyż po wspólnej kolacji z dawną narzeczoną nabawi się poważnych problemów z żołądkiem. Mimo tego, Natalia zaproponuje mu swoją pomoc, ale Rawicz znów ją odrzuci i ponownie wybierze Sofię, która nie odstąpi go już na krok! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN i ZDJĘCIA!

"Barwy szczęścia" odcinek 2821 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2821 odcinku "Barw szczęścia" Cezary spędzi noc w łazience Sofii, gdyż po wspólnej kolacji z byłą kochanką nabawi się problemów z żołądkiem. Co ciekawe, oboje będą jedli tą samą pizzę, ale dolegliwości pojawią się jedynie u Rawicza i okażą się na tyle poważne, że będą go trzymać przez następny dzień. Ukochany Natalii będzie ledwo żywy, a niczego nieświadoma Zwoleńska będzie przekonana, że Cezary spędził noc grzecznie w domu, dokąd wrócił po załatwieniu wszystkich spraw w stadninie, którymi miał się zająć wieczorem, gdy odmówił spędzenia wspólnego czasu z jej rodziną. Jednak w 2821 odcinku "Barw szczęścia" kłamstwo Rawicza wyjdzie na jaw, a Natalia przekona się, że ukochany wcale nie pojechał do stadniny tylko do Sofii, gdzie spędził nawet noc!

W 2821 odcinku "Barw szczęścia" Natalia skontaktuje się z Cezarym z samego rana, gdyż Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) znajdzie dla nich idealne mieszkanie. Zwoleńska od razu będzie chciała podjechać je obejrzeć, ale spotka się z odmową Rawicza, co ogromnie ją zdziwi. Tym bardziej, że to przecież Cezary tak naciskał, aby razem zamieszkali!

- Cześć kochanie, do mamy do biura przyszła oferta. Mieszkanie jak dla nas w rozsądnej cenie. Może znalazłbyś chwilkę czasu, żebyśmy pojechali, zobaczyli to mieszkanie? Nie mam dzisiaj żadnych obowiązków. Mogę się dostosować - zacznie Natalia.

- Skarbie, nie dam rady - przyzna Cezary.

- Przecież to zajmie nam tylko chwilę - zauważy.

- Nie o to chodzi. Źle się czuję - wyjaśni Rawicz.

Oczywiście, Natalia w 2821 odcinku "Barw szczęścia" zmartwi się chorobą ukochanego i w tym momencie rozmowa o oglądaniu mieszkania zejdzie na drugi plan. Przejęta Zwoleńska od razu zaproponuje swoją pomoc, ale wtedy dowie się, że Cezarym już zdążyła zaopiekować się Sofia!

- A co się stało? - zapyta przejęta Zwoleńska.

- Nie wiem, jakieś zatrucie pokarmowe. Całą noc nie wychodziłem z łazienki - opisze Cezary.

- Ojej, a mogę ci jakoś pomóc? - zaproponuje.

- Niczego mi nie trzeba. Jestem u Sofii - przyzna się.

Wtedy w 2821 odcinku "Barw szczęścia" mina Natalii zrzednie i Zwoleńska zacznie kpić z ukochanego, ale on nie będzie miał siły, aby się jej tłumaczyć. Poczuje się jednak w obowiązku, aby wyjaśnić jak się tam znalazł, czym nieco złagodzi prawniczkę. Do tego stopnia, że Natalia ponownie wyciągnie do niego pomocną dłoń, ale Rawicz znów wybierze Sofię!

- A u Sofii - wytknie mu Natalia.

- Kochanie, proszę cię. Ledwo żyję - rzuci Rawicz.

- Przecież nic nie mówię - skwituje.

- Przyjechałem pomóc jej złożyć szafkę i nagle mnie ścięło - wyjaśni jej.

- To może po ciebie przyjechać? - zaproponuje.

- Nie kłopocz się. Zamówię taksówkę lub Sofia odwiezie mnie do domu - uzna Cezary.

- No dobrze, to w takim razie daj znać jak będziesz już w domu, dobrze? - poprosi, co ukochany w 2821 odcinku "Barw szczęścia" oczywiście zgodzi się uczynić tyle, że tuż po rozmowie z ukochaną zemdleje i Sofia natychmiast zabierze go do szpitala, gdzie nie dość, że nie odstąpi go na krok, to jeszcze zacznie udawać przed personelem medycznym jego żonę!

Barwy szczęścia. Tragiczny powrót Stańskich. Choroba Cezarego po nocy spędzonej u Sofii
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze