Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2820: Okrutny podstęp Sofii! Wykorzysta przyjaciół, aby odzyskać Cezarego - ZDJĘCIA

2023-05-19 20:06

W 2820 odcinku "Barw szczęścia" Sofia (Valeri Guliaieva) nie odpuści Cezarego (Maciej Opaliński) i posunie się do podłego podstępu, aby go odzyskać. Była narzeczona ściągnie do siebie Rawicza, aby pomógł jej poskładać meble i przy okazji zacznie wspominać dawne czasy, aby na nowo odrodzić je w Cezarym. Ale to nie wszystko, gdyż w 2820 odcinku "Barw szczęścia" Sofia postanowi jeszcze mocniej zagrać na uczuciach byłego kochanka i zorganizuje im spotkanie z ich dobrymi przyjaciółmi, którzy zaczną go przekonywać, że powinni do siebie wrócić! Jak zareaguje na to Rawicz? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2820 - piątek, 19.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2820 odcinku "Barw szczęścia" Cezary spędzi miłe chwile z Natalią (Maria Dejmek) i Leą (Lena Sobota), ale Sofia wciąż nie pozwoli o sobie zapomnieć. Wspierana przez Józefinę (Elżbieta Jarosik) była narzeczona Rawicza przystąpi do walki o jego serce i podstępem zwabi go do swojego nowego mieszkania. Sofia poprosi Cezarego o pomoc we wniesieniu mebli, ale gdy dawny kochanek zjawi się na miejscu, to okaże się, że wszystko jest już na miejscu, gdyż dziewczynie pomoże sąsiad. Oczywiście, była kochanka "zapomni" o tym poinformować głównego zainteresowanego, ale skoro Cezary już się pofatyguje, to w 2820 odcinku "Barw szczęścia" zaproponuje swoją pomoc w skręcaniu mebli, co Sofia oczywiście wykorzysta.

W 2820 odcinku "Barw szczęścia" Sofia zacznie wspominać dawne czasy, gdy wspólnie z Cezarym składali meble do ich wspólnego mieszkania w Anglii. Dzięki temu szybko pobudzi pamięć Rawicza, ale na tym nie poprzestanie. Była kochanka napomknie również o byłych znajomych i w tym momencie "nieoczekiwanie" zadzwonią do niej Mary (Amanda Pietrzak) i Peter (Zack Tani), wspólni znajomi jej i Czarka!

- O to Peter i Mary! Niesamowite! - uda zaskoczoną.

- Teraz? - zdziwi się Cezary.

Oczywiście, Sofia w 2820 odcinku "Barw szczęścia" będzie robiła dobrą minę do złej gry, gdyż wcześniej umówi się, a nawet nagra rozmowę z przyjaciółmi. Jednak przed Rawiczem będzie rżnąć głupa, gdyż będzie miała w tym ukryty cel!

- Ale przypadek. Jeszcze chwilę i zaczęlibyśmy wspominać właśnie ich. Zróbmy przerwę, odbiorę - uzna Sofia.

Wtedy w 2820 odcinku "Barw szczęścia" Sofia w końcu "odbierze" połączenie i wspólnie z Czarkiem przywita się z przyjaciółmi. Oczywiście, Mary i Peter udadzą wielce zaskoczonych, że ponownie widzą ich razem, ale ogromnie się z tego ucieszą!

- Cześć kochani, ależ miło was widzieć - przywita się.

- To naprawdę ty czy mam halucynacje? - dopyta Peter.

- Jesteście znowu razem! Wiedziałam - ucieszy się Mary.

- Co robicie? Znowu skręcanie mebli? Kolejne wspólne mieszkanie jak w Anglii? - spyta przyjaciel.

W tym momencie w 2820 odcinku "Barw szczęścia" Sofia spróbuje wyprowadzić przyjaciół z błędu, ale oni "będą wiedzieli swoje". Mary i Peter zaczną ich przekonywać, że powinni w końcu wrócić do siebie już na zawsze, ale Czarek już nie będzie chciał o tym słyszeć. A gdy postanowi zmienić temat, to połączenie "nagle" się zerwie...

- Nie, Czarek po prostu wpadł mi pomóc - wyjaśni Sofia.

- Jasne, już my was znamy - skwituje Peter.

- Przypadek? Schodzicie się i rozstajecie jak jakieś nastolatki. Może pora wreszcie pobyć ze sobą na dobre, co? - zasugeruje Mary.

- Co u was kochani? Jak się macie? - zapyta Czarek.

- O coś się zerwało - był narzeczona uda głupią.

- I bardzo dobrze - ucieszy się Rawicz, który choć nie wyczuje podstępu, to nie da się podejść przyjaciołom i nie będzie miał zamiaru wracać do byłej kochanki.

Barwy szczęścia. Józefina zmówi się z Sofią przeciwko Natalii. To ona zostanie jej synową
Najnowsze