Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2817: Ostre starcie Kępskiego z synem. Wiktor doniesie Tomkowi, że Grażyna zaczęła pić! - ZDJĘCIA

2023-05-16 14:14

Wiktor (Grzegorz Kestranek) nie daruje ojcu podłego potraktowania jego matki! W 2817 odcinku „Barw szczęścia” zarzuci Kępskiemu (Jakub Sokołowski), że zabawił się kosztem Grażyny (Kinga Suchan), która przejdzie załamanie! Nastolatek przekaże Tomaszowi zaskakujące wieści o Grażynie i nie omieszka wspomnieć o butelce, po którą sięga załamana matka… W 2817 odcinku „Barw szczęścia” dojdzie do ostrego starcia między Wiktorem a Kępskim i tym razem nie zapowiada się, żeby biznesmen jakoś wyszedł z tego z twarzą.

"Barwy szczęścia" odcinek 2817 - wtorek, 16.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Wiktor nie pogodzi się z faktem, że ojciec wciąż odrzuca matkę. Grażyna od dłuższego czasu starała się o względy byłego ukochanego, ale bezskutecznie. Tym bardziej, że Tomaszowi zakręciła w głowie piękna Oliwka (Wiktoria Gąsiewska). Właśnie przez Zbrowską Kępski odrzuci pocałunek byłej partnerki i nie pozwoli się jej zbliżyć. Ona bardzo źle zareaguje na odrzucenie, co rozwścieczy Wiktora. Biznesmen nie odczuje jednak, że wina leży po jego stronie. Przecież to Grażyna uparła się, że będzie walczyć o niego za wszelką cenę. 

- Na co liczyłeś? Że się zejdziemy? Wiem, że ci na tym zależy, ale to niemożliwe - oznajmi Kępski Wiktorowi w 2817 odcinku „Barw szczęścia”, a syn nie omieszka wrócić do tematu nowego zauroczenia ojca. Chodzi oczywiście o Oliwkę, której Wiktor raczej nie polubił. Przynajmniej nie podoba mu się pomysł, że to właśnie z jego ojcem dziewczyna się umawia. Podobnie jak Grażyna, która jeszcze tego samego dnia zdoła porozmawiać z byłym partnerem. 

- Zależy mi na dobrych relacjach z tobą - oznajmi Tomasz w 2717 odcinku „Barw szczęścia”. 

- Ale wolisz młodsze... Nie ma to, jak wychować sobie partnerkę, co? - dogryzie mu kobieta, ale biznesmen postara się utrzymać nerwy na wodzy. Nie da się wciągnąć w dziwną pyskówkę z Grażyną. 

- Możemy być przyjaciółmi (…) Uważaj na siebie... - powie na pożegnanie Jakub. 

- Nie martw się o mnie. Poradzę sobie - skwituje Grażyna.

Zdradzamy, że jeszcze tego samego dnia w 2817 odcinku „Barw szczęścia” dojdzie do zbliżenia między Kępskim a Oliwką. Biznesmen pocałuje dziewczynę i będzie już wiadomo, gdzie ulokował swoje uczucia. Zapomni o pretensjach syna i złym nastawieniu Grażyny. Postanowi wreszcie zrobić coś dla siebie i dla swojego szczęścia. 

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze