Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2807: Oliwka zawalczy z Grażyną o Kępskiego. Matka Wiktora zrobi wszystko, by odzyskać Tomka - ZDJĘCIA

2023-04-17 10:15

W 2807 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zorientuje się, że musi zawalczyć o Kępskiego (Jakub Sokołowski) z jego byłą ukochaną Grażyną (Kinga Suchan)! Zbrowska będzie widziała, że rywalka ma po swojej stronie Wiktora (Grzegorz Kestranek), a chłopak kibicuje przecież matce. W 2807 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna podpuści Oliwkę, wdadzą się w dyskusję, a potem kosmetyczna zorientuje się, że Grażyna chce za wszelką cenę wrócić do Tomka. Staną do walki o przystojnego biznnesmena.

Barwy szczęścia, odcinek 2807 - piątek 25.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Oliwka stanie do walki o Tomka? W 2807 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Grażyna jest na tyle cwana, że osobiście przyjdzie do Zbrowskiej. Bynajmniej nie po to, by sprawdzić usługi kosmetyczne, które akurat najmniej ją będą obchodziły. Grażyna zechce sprawdzić, kim jest blond piękność, która ujmuje Kępskiego. Kobieta nigdy nie pogodziła się z ich rozstaniem i bardzo cieszy się z faktu rozstania Tomka i Iwony (Izabela Zwierzyńska). 

- Cieszę się, że moje klientki mnie polecają - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Oliwki. 

- Raczej klienci - poprawi ją Grażyna. - Ojciec mojego syna wychwalał pani zabiegi. A Tomek ceni jakość - doda. Z rozmowy w 2807 odcinku "Barw szczęścia" wyniknie, że kosmetyczka myśli o sprzedawaniu swoich kosmetyków, przy czy pomoże jej właśnie Kępski. Grażyna od razu wypyta dziewczynę o wzystkie szczegóły. 

- Ciekawe, dlaczego jest tak zainteresowany pani działalnością? - zdziwi się Grażyna. 

- Doradza, bo zna się na rzeczy. Poznałam też Wiktora, fajny chłopak - Zbrowska spróbuje być miła, a rywalka natychmiast to wykorzysta. 

- Nasz syn jest wyjątkowy. Tomek jest z nim bardzo związany. Podobnie... jak z całą naszą rodziną - powie wprost Grażyna i da do zrozumienia, że dziewczyna nie rozdzieli jej z Tomaszem, bo zawsze będzie ich łączył syn. 

Oliwka zorientuje się, że Grażyna chce ją odsunąć od Kępskiego 

W 2807 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka zwierzy się Karolinie (Marta Dąbrowska), że dziwnie czuje się z wizytą byłej ukochanej Tomasza. Recepcjonistka sama doradzi młodszej koleżance, że Grażyna na pewno jest o nią zazdrosna i lepiej niech uważa! 

- Chce ci pokazać miejsce w szeregu do jej eksa, o którego sama zabiega - uzna Karolina i wiele się nie pomyli! Grażyna ciągle kręci się w okół Tomasza i nie ma zamiaru odpuszczać. Nie rozumie, że mężczyzna chce iść na przód i nie chce już tworzyć z nią pary. Mimo to, Grażyna uzna Oliwkę za konkurencję i zrobi wszystko, byle pozbyć się rywalki. 

Barwy szczęścia. Natalia nie zniesie rozstania z Cezarym! Zobaczy na zdjęciu jak zabawia się z Sofią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze