Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2801: Kodur odkryje, że pod barką leżały zwłoki jego partnera! Znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie - ZDJĘCIA

2023-04-19 20:10

W 2801 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) dowie, że zwłoki, które policja wyłowiła spod jego barki, to ciało zamordowanego funkcjonariusza, jego dawnego partnera, Krzysztofa Starobielskiego! Nieprzypadkowo właśnie teraz Kodur pozna prawdę o śmierci kolegi z policji. W życiu inspektora pojawi się groźny przestępca z przeszłości, diler Kiciak (Artur Ziółkowski), którego kilka lat temu razem z Krzyśkiem wsadził do więzienia. Sprawa zabójstwa i wypuszczenie Kiciaka na wolność w 2801 odcinku "Barw szczęścia" będą połączone. Kodur zacznie podejrzewać, że Kiciak zabił jego partnera, a teraz będzie chciał zamordować jego i Renatę (Anna Mrozowska). Oboje znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2801 - czwartek, 20.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Blady strach w 2801 odcinku "Barw szczęścia" padnie na Marcina Kodura gdy zorientuje się, że zwłoki, które leżały pod jego barką to bestialsko zamordowany przyjaciel z policji, Krzysiek Starobielski. Początkowo ukochany Renaty będzie ją zapewniał, że nie ma powodów do obaw, że na ulicy przed operą spotkali dilera Kiciaka, którego kiedyś aresztował. Ale sam będzie przerażony, że Kiciak, którego razem z Krzyśkiem zamknęli za kratkami, teraz jest na wolności. Kodur zacznie podejrzewać, że diler go odnalazł, by dokonać zemsty. A jego ofiarą padł już właśnie Krzysiek.

To nie przypadek, że w 2801 odcinku "Barw szczęścia" do Kodura dotrą wynik sekcji zwłok mężczyzny znalezionego kilka tygodni temu pod jego barką. Okaże się, że to ciało partnera Marcina! Zszokowany Kodur dostanie także informację, że Krzyśka zamordowano i ciało podrzucono na przystań, żeby wcześniej czy później on je znalazł. Natychmiast powie Renacie, że sprawa jest poważna. I łączy się z dilerem, którego spotkali. - Nie żyje mój kumpel, Krzysiek. Byliśmy partnerami z patrolu. To jego ciało było pod barką. To nie może być przypadek...

Co prawda Kodur w 2801 odcinku "Barw szczęścia" ustali, że Kiciak wyszedł z więzienia przed terminem za dobre sprawowanie, ale nie uwierzy w cudowną przemianę przestępcy. Wręcz przeciwnie! Policjant będzie niemal pewny, że Kiciak zabił Krzyśka, zwłoki podrzucił na przystań, lecz to tylko część planu zemsty. Kolejną ofiarą mordercy ma być właśnie on.

Następnego dnia Kodur w 2802 odcinku "Barw szczęścia" zacznie śledzić Kiciaka. Jednak bandyta przyłapie depczącego mu po piętach policjanta. Wcale się nie przestraszy. - Krzysiek Starobielski. Kojarzysz? Był moim partnerem. Razem aresztowaliśmy ciebie i tego twojego... Mieliście zapas narkotyków dla całej dzielnicy na jakieś pół roku - przypomni dilerowi Marcin, który postanowi przeprowadzić własne śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci partnera. Świadomy tego, że jeśli Kiciak naprawdę jest zabójcą, to będzie chciał dopaść jego i Renatę.

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" mieszkanie Renaty, do której wprowadził się Marcin, zostanie splądrowane. Policjant będzie musiał zrobić wszystko, by ochronić ukochaną przed mordercą.

Barwy szczęścia. Zaskakująca przemiana Kodura. Pozbędzie się barki z miłości do Renaty
Najnowsze